Ten konkurs już się zakończył. Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Zapraszamy wszystkich fotografów hobbystów do nadsyłania zdjęć, których motywem przewodnim będą ‚Podróże w Euroregionie’ z motywami miejscowych celów podróży, środków transportu i samych podróżujących. Konkurs fotograficzny skierowany jest do uczestników w kategoriach:

– Fotografowie hobbyści
– Młodzież do lat 21
– Nagroda publiczności

Do konkursu przyjmowane są zdjęcia w formacie A4 albo w formacie A3.
Dodatkowo prosimy o nadesłanie, na adres stowarzyszenia, elektronicznej formy zdjęć o rozdzielczości 300 dpi jako pliki JPG na płycie DVD/CD.

Termin nadsyłania prac 14 października 2011. Decyduje data stempla pocztowego.

Prace konkursowe prosimy nadsyłać na adres:

Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V. (FVKS)
Untermarkt 23
D-02826 Görlitz
Z dopiskiem: FVKS-Fotowettbewerb 2011

Najlepsze nadesłane prace zostaną w terminie od 04 listopada do 02 grudnia 2011 r. zaprezentowane w Domu Kultury na ul. Parkowej 2 w GZ-Zgorzelcu. Rozdanie nagród odbędzie się podczas wernisażu wystawy w grudniu 2011 r..

Więcej informacji o konkursie fotograficznym ‚Podróże w Euroregionie‚ oraz warunki uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.fotowettbewerb2011.europastadt.org.

Konkurs fotograficzny organizuje Stowarzyszenie Promocji Kultury Miasta Görlitz-Zgorzelec w tym roku wraz z Miejskim Domem Kultury w GZ-Zgorzelcu (www.mdk.zgorzelec.com). Projekt jest realizowany przy wsparciu środków z Uni Europejskiejw ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz wspierany przez Euroregion Nysa (www.neisse-nisa-nysa.org).

Termin: zdjęcia zgłaszać można do 14 października 2011 r.
Nagrody: nagrody rzeczowe
Organizator konkursu: Stowarzyszenie Promocji Miasta Görlitz-Zgorzelec
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika

Tagi: , , , , ,