Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

W dniach 12-13 maj 2012 r. w Białymstoku odbędą się Międzynarodowe Targi Ekologiczne Ekoeast.eu. Wydarzeniem, które towarzyszy imprezie i ją promuje jest – ogłoszony przez Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne – konkurs fotograficzny „Ekoeast – Ekologiczny Wschód Polski”.

Na konkurs należy zgłaszać zdjęcia, których temat nawiązuje do idei proekologicznych oraz zachęca do stosowania nowoczesnych technologii. Organizatorzy również oczekują na zdjęcia, które pokazują piękno regionu białostockiego, tak często nazywanego „zielonymi płucami Polski”.

O zwycięstwie zadecyduje głosowanie w wyniku, którego 10 najpopularniejszych prac zostanie zaprezentowane w wielkim formacie na Targach Ekoeast.eu. Dodatkowo 3 pierwsze miejsca zostaną wyróżnione specjalnymi nagrodami ekologicznymi.

Warunki techniczne.
Na konkurs, każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 pracę. Zdjęcia muszą spełniać warunki: dopuszczalny format pliku: jpg, png, bmp, tiff; waga pliku max. 10MB. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane osobowe, informacje o zdjęciu – gdzie było zrobione, oraz oświadczenie, którego treść dostępna jest w regulaminie. Zdjęcia w terminie do 27 kwietnia 2012 r. należy wysłać na adres e-mail: konkurs@ekoeast.eu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Ekoeast – Ekologiczny Wschód Polski”, to wejdź na stronę: ekoeast.pl/imprezy-towarzyszace/konkurs-foto.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Pkt X.5 regulaminu:
Laureat Konkursu z chwilą odebrania nagrody przenosi na Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne majątkowe prawa autorskie zgodnie z postanowienia pkt. IV, co będzie jednoznaczne z możliwością wykorzystania przez Porozumienie Uczelni Białostockich nagrodzonej pracy konkursowej na wszystkich wskazanych w pkt. IV polach eksploatacji.

Terminarz konkursu fotograficznego „Ekoeast – Ekologiczny Wschód Polski”.
27-04-2012 – termin zgłaszania prac konkursowych
05-05-2012 – ogłoszenie wyników

Informacje o konkursie fotograficznym „Ekoeast – Ekologiczny Wschód Polski”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 27 kwietnia 2012 r.
Nagrody:
– 10 najlepszych prac wybranych przez internautów zostanie wydrukowanych w wielkim
formacie i wyeksponowanych w czasie trwania Międzynarodowych Targów Ekologicznych;
– 3 pierwsze miejsca zostaną wyróżnione specjalnymi nagrodami ekologicznymi;
Organizator konkursu: Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne
Strona konkursu: ekoeast.pl/imprezy-towarzyszace/konkurs-foto
Źródło informacji: serwis ekoeast.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • amatorskie konkursy fotograficzne

Tagi: , , , ,