Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs reklamowany jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń dla fotografów amatorów. Konkurs ten towarzyszy nam już 15 lat, a każda jego edycja zachęca uczestników do poszukiwania obrazów, które oddają nastrój, klimat i atmosferę Łodzi oraz nieustająco zaprasza do ciągłego odkrywania tajemnic miasta.
Konkurs został podzielony na 2 kategorie tematyczne: Reportaż, Impresja oraz na 3 kategorie wiekowe: do 15 lat, do 19 lat, powyżej 19 lat. Nagrodą główną w konkursie jest cyfrowy aparat fotograficzny.

Warunki techniczne.
W kategorii „Reportaż” przyjmowane będą prace w zestawach 3-6 zdjęć przedstawiających jedno wydarzenie, sytuację lub temat. Można złożyć maksymalnie 2 zestawy zdjęć, z których każdy traktowany będzie jako oddzielna praca. W kategorii „Impresja” każdy autor może przedstawić max. 3 pojedyncze zdjęcia.
Fotografie w postaci odbitki (min. 20x30cm) na papierze fotograficznym oraz w postaci elektronicznej zapisane na płycie CD (rozdzielczość 300dpi) wraz z podpisany oświadczeniem, którego treść dostępna jest w regulaminie konkursu, należy w terminie do 04-04-2012 r. dostarczyć osobiście lub wysłać na adres:

Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA,
ul. Łanowa 14,
91-103 ŁÓDŹ

z dopiskiem: OBLICZA ŁODZI 2012. Szczegółowy opis, jak powinno wyglądać prawidłowo przygotowane zgłoszenie dostępne jest w regulaminie konkursu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Oblicza Łodzi 2012”, to wejdź na stronę: 15lat.obliczalodzi.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Prawa autorskie.
Pkt 13 regulaminu:
Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania i przetwarzania prac dopuszczonych do Konkursu i Wystawy OBLICZA ŁODZI 2011 we wszystkich publikacjach, prezentacjach oraz w ramach programów telewizyjnych, a także na innych nośnikach przetwarzania danych.
Przeniesienie autorskich praw majątkowych odbędzie się w drodze złożenia przez każdego uczestnika konkursu pisemnego oświadczenia (załącznik do Regulaminu).

Terminarz konkursu fotograficznego „Oblicza Łodzi 2012”.
06-02-2012 – początek konkursu
04-04-2012 – termin zgłaszania prac konkursowych
12-04-2012 – posiedzenie Jury
22-04-2012 – wernisaż wystawy pokonkursowej

Informacje o konkursie fotograficznym „Oblicza Łodzi 2012”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 04-04-2012 r.
Nagrody: cyfrowy aparat fotograficzny
Organizator konkursu: Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA w Łodzi
Strona konkursu: 15lat.obliczalodzi.pl
Źródło informacji: serwis: www.obliczalodzi.pl
Plakat konkursu: galeria plakatów

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • konkurs fotograficzny reportaż

Tagi: , , ,