Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie foto dla wszystkich, którzy uważnie podróżują. Szukamy fotografii, które nie tylko dobitnie pokażą, jak mocno Globalne Południe doświadcza zmian klimatu, lecz także jak pomysłowo i skutecznie jego mieszkańcy adaptują się do nowych, nieprzewidywalnych warunków.

Oprócz wartości artystycznej zdjęcia liczyć się będzie załączony opis i pomysłowość w podejściu do tego trudnego tematu. Może ktoś odnajdzie przebranżowionych pasterzy w Etiopii, sfotografuje innowacyjne metody pozyskiwania wody, albo akcje sadzenia drzew na obszarach narażonych na erozje. A może ktoś uchwyci komara malarycznego w górskich, jeszcze niedawno wolnych od malarii rejonach Afryki? Nawet najbardziej nietypowe lub zrobione przypadkowo zdjęcia będą miały szansę.

Ten konkurs to prawdziwy test na pomysłowość, spostrzegawczość i uwaga (!) odpowiedzialną turystykę. Termin nadsyłania fotografii: 23 września 2012r. Jury konkursu wybierze laureatów Nagrody Głównej i 10 wyróżnień. Internauci będą mogli głosować na ich zdaniem najlepszą fotografię w konkursie za pośrednictwem strony konkurs.globalnepoludnie.pl między 25 września a 5 października. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 10 października, a wręczenie nagród nastąpi w drugiej połowie października w Warszawie, podczas corocznej imprezy Polskiej Zielonej Sieci pod nazwą NOC DLA AFRYKI.
Więcej informacji na stronie konkursu: konkurs.globalnepoludnie.pl

Jeżeli chcesz wziąć udział w foto konkursie „Zmiany klimatu dotykają najbiedniejszych”, to wejdź na stronę: konkurs.globalnepoludnie.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max. 5 fotografii. Zdjęcia muszą spełniać warunki: plik w formacie TIFF lub JPG, waga pliku max. 2MB, dłuższy bok max. 2000px. Zdjęcia wraz z ich opisem oraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można wysyłać w terminie do 23 września 2012 r. na adres e-mail: konkurs@globalnepoludnie.pl.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Pkt 4.5 regulaminu:
Uczestnik/czka Konkursu poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego oświadcza, że:
nieodpłatnie, bezterminowo i bez ograniczeń co do terytorium udziela na rzecz Organizatora
prawa do wykorzystania fotografii (..)

Terminarz konkursu fotograficznego „Zmiany klimatu dotykają najbiedniejszych”.
18-06-2012 – początek konkursu
23-09-2012 – termin zgłaszania prac konkursowych
25-09-2012 – 05-10-2012 – głosowanie internautów
10-10-2012 – ogłoszenie wyników

Informacje o konkursie fotograficznym „Zmiany klimatu dotykają najbiedniejszych”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 23 września 2012 r.
Nagrody:
– nagroda Główna – 5700 zł
– nagroda Publiczności – 950 zł
– 10 wyróżnień – 10×280 zł
Organizator konkursu: Polska Zielona Sieć
Strona konkursu: konkurs.globalnepoludnie.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,