Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: 4 Pory Roku w CieplicachKonkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Cieplic, niezależnie od wieku, z jednym ograniczeniem: uczestnik konkursu, fotografią może zajmują się tylko amatorsko.

Celem konkursu jest zgromadzenie fotografii, które pokażą Cieplice we wszystkich porach roku. Dlatego konkurs odbywa się w edycjach odpowiadających kolejnym sezonom: zima, wiosna, lato, jesień. Zdjęcia do edycji „Jesień” będą przyjmowane do 12 listopada 2012 r.

Na konkurs zgłaszajcie fotografie krajobrazów, ludzi, przedmiotów, miejsc kojarzonych z Cieplicami w jesiennej kolorystyce. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody rzeczowe oraz: wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „4 Pory Roku w Cieplicach”, to wejdź na stronę: www.przystantworcza.pl.

Warunki techniczne.
Na konkurs, każdy uczestnik może zgłosić max. 6 fotografii. Zdjęcia należy przygotować w formie odbitek o wymiarach min. 15x21cm, zdjęcia należy opisać na odwrocie (tytuł, imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, edycja rok), a następnie wysłać na adres Organizatora konkursu. Zdjęcia również należy przygotować w formie pliku graficznego i wysłać na adres e-mail: sekretariat@przystantworcza.pl.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Wszystkie zdjęcia stają się własnością Organizatora. Organizator może je wykorzystać i publikować z podaniem danych autora zdjęcia.

Terminarz konkursu fotograficznego „4 Pory Roku w Cieplicach”.
17-02-2012 – początek konkursu
12-11-2012 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „4 Pory Roku w Cieplicach”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 12 listopada 2012 r.
Nagrody: nagrody rzeczowe, prezentacja zdjęć podczas wystawy pokonkursowej
Organizator konkursu: Przystań Twórcza- Cieplickie Centrum Kultury
Strona konkursu: www.przystantworcza.pl/index.php/konkurs-fotograficzny-wiosna
Źródło informacji: serwis www.przystantworcza.pl

Tagi: , , , ,