Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Kolor, kształt, faktura...Fotografując rzeczy można w atrakcyjny sposób ukazać kształt, barwę i fakturę. Wszystko zależy od wykorzystanego światła i oryginalnego punktu widzenia. Czekamy na Wasze zdjęcia przedstawiające rzeczy takimi jakie są lub w skali makro czy mikro. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.fotografuj.pl i kliknąć na baner konkursowy. Za pomocą prostego formularza można nadesłać swoich 5 wybranych zdjęć.
W konkursie zostaną przyznane 3 nagrody ufundowane przez Przygodę z Fotografią, organizatora ciekawych warsztatów i plenerów fotograficznych oraz lekcji indywidualnych. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs trwa do 31 stycznia 2013.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Kolor, kształt, faktura…”, to wejdź na stronę: www.fotografuj.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 5 zdjęć. Zdjęcia muszą spełniać warunki: format pliku jpg, waga pliku do 180kb, max. rozmiary zdjęcia to 800px na szerokość i 600px na wysokość, a min. to 300px w każdym z wymiarów. Fotografie należy zgłosić w terminie do 31 stycznia 2013 r. wyłącznie przy pomocy formularza, który znajduje się na stronie konkursu.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Pkt III.5 regulaminu:
Przesłanie zdjęcia na konkurs oznacza także udzielenie Organizatorowi przez uczestnika konkursu nieodpłatnej licencji na bezterminową prezentację fotografii na stronach serwisu fotografuj.pl, a w przypadku otrzymania nagrody lub wyróżnienia także na nieodpłatną publikację w materiałach promocyjnych i marketingowych, wydawnictwach i stronach internetowych Organizatora.

Terminarz konkursu fotograficznego „Kolor, kształt, faktura…”.
01-01-2013 – początek konkursu
31-01-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Kolor, kształt, faktura…”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 stycznia 2013 r.
Nagrody:
– I miejsce – udział w wiosennym plenerze Przygody z fotografią w Beskidzie Niskim
– II miejsce – całodzienny indywidualny warsztat fotografii
– III miejsce – książki fotograficzne Wydawnictwa Galaktyka o następujących tytułach: „Modelowanie światłem – fotografia portretowa w praktyce” oraz „Fotografia ślubna w praktyce”
Organizator konkursu: portal fotografuj.pl
Strona konkursu: www.fotografuj.pl/konkurs/Kolor_ksztalt_faktura/id/73/strona/nagrody
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu
Plakat konkursu: galeria plakatów

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać warsztaty fotograficzne
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać książki
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się w styczniu 2013 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów

Tagi: , , , , , , ,