Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Nie sama szkołą żyje człowiekMłodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza uczniów miasta Rzeszowa oraz wychowanków placówek wychowania pozaszkolnego województwa podkarpackiego do udziału w VI edycji konkursu fotograficznego „Nie samą szkołą żyje człowiek”. Organizator pragnie zachęcić młodych twórców do ukazywania swoich pasji, zainteresowań oraz tego co wypełnia ich czas i myśli poza szkołą.

Nadesłanie na konkurs fotografie oceniać będzie komisja, w skład której wejdą: przedstawiciele Organizatora, nauczyciele plastyki, zawodowi fotografowie. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w 3 kategoriach wiekowych z zachowaniem podziału na kategorie placówek:
– I kat. wiekowa 10-13 lat,
– II kat. wiekowa 14-16 lat,
– III kat. wiekowa 17-19 lat.
Organizatorzy konkursu przyznają laureatom nagrody oraz dyplom.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Nie samą szkołą żyje człowiek”, to wejdź na stronę: mdk-rzeszow.art.pl
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik może wysłać do 5 prac pojedynczych lub do 5 zestawów traktowanych jako jedna praca (w skład zestawu może wchodzić do 5 zdjęć). Na konkurs należy wysyłać zdjęcia w formie dobitek na papierze foto w formacie: 13×18 cm – 30×45 cm. Każda praca musi być czytelnie opisana na odwrocie. Opis powinien zawierać: imię i nazwisko, kategoria, adres z kodem pocztowym, telefonem i adresem e-mail, tytuł pracy/zestawu. Jeśli praca jest wysyłana za pośrednictwem szkoły lub placówki, dopisz jej adres i dane kontaktowe oraz nazwisko nauczyciela, instruktora pod kierunkiem którego wykonano pracę. Zgłoszenia należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie do 31 stycznia 2013 r. na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Osmeckiego 51
35–506 Rzeszów.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Pkt. IX regulaminu:
Przesłanie prac na Konkurs jest równoznaczne z przekazaniem własności dzieł oraz praw autorskich, o których mowa w art. 50 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83) do nich na rzecz Organizatora, jak również zgody na publikację zwycięskich prac.

Terminarz konkursu fotograficznego „Nie samą szkołą żyje człowiek”.
10-12-2012 – początek konkursu
31-01-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Nie samą szkołą żyje człowiek”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 stycznia 2013 r.
Nagrody: Organizatorzy konkursu przyznają autorom prac nagrody oraz dyplomy.
Organizator konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
Strona konkursu: mdk-rzeszow.art.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/ 57014/vi_edycja_konkursu_fotograficznego_nie_sama_szkola_zyje_czlowiek
Źródło informacji: serwis mdk-rzeszow.art.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • konkurs fotograficzny człowiek
  • nie samą szkołą żyje człowiek

Tagi: , , , , ,