Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Orszak obiektywnie: Orszak spotkaniem rodzinnymRuszyła 5 jubileuszowa edycja Orszaku Trzech Króli, który przejdzie nie tylko ulicami polskich miast, ale także zbierze wielu uczestników w całej Europie i Afryce. Z każdym rokiem Orszak przyciąga coraz większą liczbę uczestników, w tym także pasjonatów fotografii. Specjalnie dla nich oprócz innych inicjatyw towarzyszących Orszakowi, powstał konkurs fotograficzny Orszak obiektywnie. Tematem pierwszej edycji będzie „Orszak spotkaniem rodzinnym”.

Konkurs będzie rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych:
– Junior do 17 roku życia,
– od 18 roku życia.
W skład jury będą wchodzić profesjonalni fotografowie.

Żeby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.konkursfoto.orszak.org i za pośrednictwem formularza dodać max. 2 zdjęcia. Zdjęcia można przesyłać do 20 stycznia br. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie konkursowej 18 lutego. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Uczestnicy niepełnoletni w przypadku wygranej zobowiązani są przesłać zgodę rodziców na udział w konkursie. Wzór zgody znajduje się na stronie: konkursfoto.orszak.org/regulamin/zgoda

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Orszak obiektywnie: Orszak spotkaniem rodzinnym”, to wejdź na stronę: www.konkursfoto.orszak.org.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Fotografie mogą być wykonane w dowolnej technice, jednak do Konkursu muszą być przesłane w formie plików cyfrowych JPG o minimalnej rozdzielczości 72 dpi (minimalne wymiary obrazu w pikselach powinny wynosić 2126x1535px, wielkość pliku nie może przekroczyć 2,5MB). Do zgłoszenia należy podać dane takie jak: tytuł, imię i nazwisko, telefon kontaktowy lub adres e-mail, deklaracja udziału w kategorii wiekowej, nazwę miasta, w którym zostało wykonane zdjęcie.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nagrodzonej fotografii oraz opublikowanie jego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w materiałach promocyjnych związanych z konkursem.

Terminarz konkursu fotograficznego „Orszak obiektywnie: Orszak spotkaniem rodzinnym”.
05-01-2013 – początek konkursu
20-01-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
do 17-02-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Orszak obiektywnie: Orszak spotkaniem rodzinnym”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 20 stycznia 2013 r.
Nagrody:
– kategoria Junior za wszystkie miejsca książki,
– kategoria Open: I miejsce 300 zł, II miejsce 200 zł, III miejsce 100 zł, wyróżnienia 50 zł.
Organizator konkursu: Fundacja Orszak Trzech Króli
Strona konkursu: www.konkursfoto.orszak.org
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • konkurs zdjęcia dzieci 2013

Tagi: , , , , , , , ,