Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Wildlife Photographer of the Year-2013Wystartowała 49 edycja konkursu fotgraficznego Wildlife Photographer of the Year. Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji? Na pewno wielkich emocji, wspaniałych i niepowtarzalnych ujęć, które na nowo odkryją przed nami niezwykły świat zwierząt i roślin.

Uczestnictwo w konkursie jest płatne dla osób powyżej 17 roku życia. Opłata wynosi 20 funtów, ale przecież w puli przeznaczonej na nagrody jest 30 000 funtów 🙂 Swoje zdjęcia możecie zgłaszać do 15 różnych kategorii, które zostały wyznaczone dla osób w wieku powyżej 17 lat i do 3 kategorii wiekowych dla osób w wieku 17 i mniej lat: 10 lat i mniej, 11-14 lat, 15-17 lat.

Dlaczego warto zgłosić swoje prace na konkurs Wildlife Photographer of the Year?
To jest największy, najważniejszy, najbardziej prestiżowy konkurs fotografii przyrodniczej w tej części galaktyki, który kierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, do amatorów, do profesjonalistów, do starych, młodych i bardzo młodych ludzi. W konkursie walczymy o tytuł Wildlife Photographer of the Year 2013 i oczywiście o nagrody pieniężne – przypomnę w puli jest ponad 30 000 funtów. Dodatkowo można wygrać wycieczkę do Londynu na uroczystość wręczenia nagród w Muzeum Historii Naturalnej.

Każde zgłoszone na konkurs zdjęcie będzie ocenione przez Jury, składającego się ludzi całkowicie oddanych fotografii. Przewodniczącym gremium oceniającego będzie, drugi rok z rzędu, ceniony fotograf, filmowiec i ekolog Jim Brandenburg.

Każda edycja Wildlife Photographer of the Year, to wielkie fotograficzne wydarzenie, do uczestnictwa w którym gorąco zachęcam, jeżeli nie poprzez start osobisty, to przynajmniej jako gość na jednej z wystaw pokonkursowych.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Wildlife Photographer of the Year 2013”, to wejdź na stronę: www.nhm.ac.uk.

Terminarz konkursu fotograficznego „Wildlife Photographer of the Year 2013”.
07-01-2013 – początek konkursu
25-02-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
05-2013 – prezentacja nagrodzonych prac

Informacje o konkursie fotograficznym „Wildlife Photographer of the Year 2013”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do
Nagrody: pula nagród to ponad 30 000 funtów szterlingów
Organizator konkursu: Muzeum Historii Naturalnej i BBC Worldwide
Strona konkursu: www.nhm.ac.uk/visit-us/whats-on/temporary-exhibitions/wpy/enter/index.jsp
Źródło informacji: serwis www.nhm.ac.uk

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • konkurs dla młodzieży 2013

Tagi: , , , , , , , , ,