Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkursy IdeaPIXSerwis Ideapix.pl zaprasza wszystkich użytkowników foto-pasków ideaPIX do udziału w comiesięcznym konkursie fotograficznym. Jedynym warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zdjęcia, na którym widnieje pasek ideaPIX. Nie musi on być bardzo widoczny, nie musi to być motyw przewodni zdjęcia.

Konkursowe zdjęcia będą przyjmowane do 15 dnia każdego miesiąca. Fotografie należy wysłać na e-mail: idea@ideapix.pl, a w temacie należy wpisać: „Zdjęcie miesiąca ideaPIX”. 16 lub 17 dnia każdego miesiąca wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnej galerii na FB/ideapix. Zwycięzcą zostaje autor zdjęcia, które do końca miesiąca uzyska najwięcej lajków. Nagrodą dla zwycięzcy jest wybrany model maska IdeaPIX.

Ale to nie koniec! Wszystkie zwycięskie zdjęcia – czyli 11 fotografii, będą brały udział w głównym konkursie – ZDJĘCIE ROKU IDEAPIX, w którym nagrodą jest 500 zł w gotówce. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej lajków w głosowaniu trwającym od 1 do 20. grudnia 2013 r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursach fotograficznych ideaPIX, to wejdź na stronę: www.ideapix.pl.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może przesłać max. 3 zdjęć. Zdjęcia muszą spełniać następujące warunki: dłuższy bok 1000px, plik o wadze max: 300KB. Zgłoszenie musi dodatkowo zawierać: info o autorze (wraz z linkiem do strony internetowej, jeżeli posiada), tytuł zdjęcia po polsku i po angielsku, opis zdjęcia wraz z miejscem jego wykonania – po polsku i po angielsku. Dodatkowo Organizator zaleca umieszczenie autorskiego znaku wodnego w rogu zdjęcia. Fotografie należy wysłać na e-mail: idea@ideapix.pl do 15 dnia miesiąca.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zdjęcia przesłane na konkurs będą wykorzystane tylko celu przeprowadzenia konkursu i opublikowane będą tylko w galerii konkursowej.

Terminarz konkursów fotograficznych ideaPIX.
01-01-2013 – początek konkursu
15 każdego miesiąca – termin przyjmowania prac konkursowych
na koniec każdego miesiąca – rozstrzygnięcie konkursu na zdjęcie miesiąca
20-12-2013 – rozstrzygnięcie konkursu na zdjęcie roku

Informacje o konkursach fotograficznych ideaPIX.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 15 dnia każdego miesiąca
Nagrody: co miesiąc foto-pasek ideaPIX, za zdjęcie roku 500 zł
Organizator konkursu: ideaPIX
Strona konkursu: www.ideapix.pl/konkurs
Źródło informacji: serwis ideapix.pl

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać gotówkę
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać akcesoria fotograficzne
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się w luty 2013 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,