Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Próbowali wymazać człowieka. Ślady pozostaną na zawsze.Żydowskie Muzeum Galicja ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym, mającym na celu upamiętnienie 72 rocznicy utworzenia i 70 rocznicy likwidacji krakowskiego getta. Tematem fotografii ma być życie codzienne w otoczeniu reliktów getta, przedstawienie Podgórza jako miejsca, gdzie tragiczna przeszłość koegzystuje z teraźniejszością.

Konkurs skierowany jest do młodych fascynatów fotografii (do 26 roku życia), a zwieńczony zostanie wystawą wyróżnionych prac w Żydowskim Muzeum Galicja, której wernisaż odbędzie się 19 kwietnia 2013 roku. Poza możliwością wystawienia swoich prac w Muzeum, dla autorów trzech najlepszych prac przewidziane są nagrody w postaci bonów, których całkowita wartość to 1500 zł i przeznaczone są na zakup sprzętu fotograficznego oraz 2 godziny wynajmu w pełni wyposażonego, profesjonalnego studia fotograficznego.

Prace należy przesłać w formie elektronicznej na adres konkurs@galiciajewishmuseum.org do dnia 17 marca 2013 roku.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Próbowali wymazać człowieka. Ślady pozostaną na zawsze”, to wejdź na stronę: www.galiciajewishmuseum.org.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może przesłać max. 5 zdjęć. Zdjęcia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres konkurs@galiciajewishmuseum.org (min. rozdzielczość dłuższego boku to 3000px) w terminie do 17 marca 2013 r. W treści zgłoszenia należy zamieścić imię i nazwisko autora, tytuł fotografii, datę urodzenia, telefon kontaktowy.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie zdjęć do konkursu oznacza wyrażenie zgody na jego nieodpłatne wykorzystywanie do niekomercyjnej działalności statutowej Organizatora.

Terminarz konkursu fotograficznego „Próbowali wymazać człowieka. Ślady pozostaną na zawsze”.
17-03-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
24-03-2013 – rozstrzygnięcie konkursu
19-04-2013 – wernisaż wystawy pokonkursowej

Informacje o konkursie fotograficznym „Próbowali wymazać człowieka. Ślady pozostaną na zawsze”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 17 marca 2013 r.
Nagrody:
– I miejsce – bon na kwotę 1000 zł przeznaczony na zakup sprzętu fotograficznego
– II miejsce – bon na kwotę 500 zł przeznaczony na zakup sprzętu fotograficznego
– III miejsce – 2 godziny wynajmu w pełni wyposażonego, profesjonalnego studia fotograficznego (nagroda ufundowana przez Studio Poza Kadrem)
Organizator konkursu: Żydowskie Muzeum Galicja
Strona konkursu: www.galiciajewishmuseum.org/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-probowali-wymazac-czlowieka-slady-pozostana-na-zawsze
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , , ,