Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Z pazuremSwiatObrazu.pl oraz Higio producent żwirków dla kotów zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Z pazurem”.

Zwierzęta domowe towarzyszyły człowiekowi niemal od początku dziejów. Niezmiennie bawią nas, dodają otuchy, pocieszają i bardzo szybko stają się pełnoprawnymi członkami rodzin. To właśnie nasi ulubieńcy są tematem konkursu.

Spędzasz z nimi każdy dzień i na pewno nie raz robiłeś swoim zwierzakom zdjęcia. To w końcu sama przyjemność, prawda? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – teraz musisz postarać się bardziej. Zadbać o kompozycję, prawidłową ostrość i ciekawą scenerię. Zatroszcz się o to, by Twój pupil dał się sfotografować i nie obwąchiwał obiektywu za każdym razem, jak tylko uda mu się ustalić Twoje położenie.

To bardzo ciekawy rodzaj fotografii. Próby werbalnego porozumienia się z czworonogami najczęściej spełzną na niczym, dlatego niezbędne może się okazać użycie fortelu. Jakiego? To już Twoje zadanie. Daj psu kość, schowaj zabawkę kota za aparatem. Wykaż się oryginalnością i pokaż swojego podopiecznego na wciągającym zdjęciu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Z pazurem”, to wejdź na stronę: www.swiatobrazu.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy Uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie w formacie JPG o max. rozmiarze pojedynczego zdjęcia 1 MB. Zgłoszone fotografie mogą być uprzednio poddane obróbce graficznej. By zgłosić fotografię do Konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie prac na Konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca: wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatorów Konkursu oraz patronów medialnych nadesłanych zdjęć w dowolnym czasie i formie dla celów promocji Konkursu oraz serwisu www.SwiatObrazu.pl i patronów medialnych.

Terminarz konkursu fotograficznego „Z pazurem”.
01-02-2013 – początek konkursu
31-03-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
do 10-04-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Z pazurem”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 marca 2013 r.
Nagrody:
– I miejsce – 3000 zł
– II miejsce – 2000 zł
– III miejsce – 1000 zł
Wyróżnienia: 5 e-kursów 99 fotobyków – diagnoza i eliminacja
Organizator konkursu: ŚwiatObrazu sp. z o.o.
Strona konkursu: www.swiatobrazu.pl/konkurs-fotograficzny-z-pazurem-28714.html
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , , ,