Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Oblicza ŁodziZapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI 2013, którego organizatorem jest Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA. Od wielu lat, wśród fanów fotografii konkurs cieszy się ogromną popularnością, do tego stopnia, że jest uznawany za najważniejszy łódzki Konkurs Fotograficzny dla fotografów amatorów.
Idea Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI jest bardzo ważna. Organizatorzy nieustannie poszukują obrazów, które oddają nastrój, klimat i atmosferę miasta. Jednocześnie konkursu stał się miejscem promocji i prezentowania twórczości fotograficznej poświęconej miastu Łódź. Ogłaszając ten konkurs, jego Organizatorzy chcą budować poczucie więzi i identyfikacji twórców i odbiorców z miejscem życia lub urodzenia.

Nadszedł czas, aby odnaleźć na zdjęciach piękno Łodzi – miasta mody, design, filmu, muzyki i sztuki oraz poznać subiektywne widzenie miasta oczami autorów fotografii. Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych: do 16 roku życia i starsi.

Swoje fotografie, które będziecie wysyłać na adres Organizatora, muszą odnosić się do tytułu konkursu i powinny przedstawiać OBLICZA ŁODZI. Prace należy zgłaszać do dnia 05 kwietnia 2013r., do jednej z trzech kategorii: REPORTAŻ, IMPRESJA oraz FOTOGRAFIA ULICZNA.

Szczegółowe informacje o konkursie „Oblicza Łodzi” można uzyskać w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej placówki www.bok.lodz.pl. Oficjalna strona Konkursu Fotograficznego www.obliczalodzi.pl, 15lat.obliczalodzi.pl. Otwarcie wystawy pokonkursowej, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 27 kwietnia 2013 r. o godz. 18.00 w Galerii In Blanco Bałuckiego Ośrodka Kultury LUTNIA, ul. Łanowa 14.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyka miejską do udziału w XVII edycji Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI 2013. Komisarz Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI 2013 jest Mateusz Błażejewski. Projekt graficzny plakatu wykonał Henryk Maciaszczyk.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Oblicza Łodzi 2013”, to wejdź na stronę: www.obliczalodzi.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Terminarz konkursu fotograficznego „Oblicza Łodzi 2013”.
05-04-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
27-04-2013 – wernisaż wystawy pokonkursowej oraz uroczyste wręczenie nagród

Informacje o konkursie fotograficznym „Oblicza Łodzi 2013”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 5 kwietnia 2013 r.
Nagrody: cyfrowy aparat fotograficzny
Organizator konkursu: Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA
Strona konkursu: www.obliczalodzi.pl, 15lat.obliczalodzi.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu
Plakat konkursu: galeria plakatów

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • konkursy dla nastolatków 2013

Tagi: , , , , ,