Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Oblicza wodyKonkurs „Oblicza Wody”, którego głównym organizatorem jest Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, wystartował 13 marca br. Wystartował on w ramach XIII Festiwalu Nauki, który w dniach 15-18 maja br., na Rynku Głównym w Krakowie oraz na terenie Collegium Medicum UJ zaprosi wszystkich goście do wspólnej zabawy: każdy będzie mógł uczestniczyć w licznych eksperymentach, doświadczeniach, pomiarach. W czasie festiwalu odbędzie się trudna i ważna dyskusja na temat czystości, niedoboru i sposobach wykorzystywania wody.
Konkurs „Oblicza Wody” kierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, niezależnie od wieku i zaangażowania w dziedzinę fotografii. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych: Dziecięca – szkoły podstawowe, Młodzieżowa – szkoły gimnazjalne + szkoły średnie, Dorośli – od lat 18. W każdej z tych kategorii przewidziana jest nagroda rzeczowa o wartości ok. 1000 zł i wyróżnienie (nagroda rzeczowa) o wartości ok. 500 zł. Decyzję o rozdziale nagród podejmie – specjalnie powołane do tego – Jury Konkursu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Oblicza Wody”, to wejdź na stronę: www.festiwalnauki.ur.krakow.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 3 zdjęcia. Fotografie należy przysłać w formie papierowej – format A4, oraz w postaci cyfrowej – plik JPG nagranych na płytę CD wraz z załączonym formularzem konkursowym. Na odwrocie każdego zdjęcia w jego lewym górnym rogu należy podać: tytuł zdjęcia oraz nick autora (do 6 znaków) zgodnie z wypełnionym formularzem zgłoszenia. W terminie do 19 kwietnia 2013 r. zgłoszenie konkursowe należy dostarczyć na adres organizatora konkursu:

Uniwersytet Rolniczy im H. Kołłątaja w Krakowie,
Biuro Informacji i Promocji,
al. Mickiewicza 21,
31-120 Kraków

z dopiskiem „Konkurs Oblicza Wody”

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Autorzy zdjęć nadsyłanych na Konkurs wyrażają zgodę na przekazanie do nich praw organizatorowi Konkursu (do prezentowania i wykorzystywania tych zdjęć w publikacjach).

Terminarz konkursu fotograficznego „Oblicza Wody”.
13-03-2013 – początek konkursu
19-04-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
26-04-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Oblicza Wody”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 19 kwietnia 2013 r.
Nagrody: w każdej kategorii wiekowej przewidziana jest nagroda rzeczowa główna o wartości ~ 1000 zł i wyróżnienie (nagroda rzeczowa) o wartości ~ 500 zł
Organizator konkursu: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Biuro Informacji i Promocji al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków, organizator Festiwalu Nauki w Krakowie 2013
Strona konkursu: www.festiwalnauki.ur.krakow.pl/index.php/konkurs
Źródło informacji: serwis www.festiwalnauki.ur.krakow.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • oblicza wody
  • oblicza wody konkurs
  • konkurs oblicza wody
  • festiwal nauki kraków 2013
  • konkurs fotograficzny oblicza wody
  • oblicza wody konkurs fotograficzny
  • konkurs fotograficzny woda

Tagi: , , , , ,