Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Wiosna w obiektywieNa profilu FB/ZieloneCentrumGaleriaOgrodnicza ogłoszony został wiosenny konkurs fotograficzny „Wiosna w obiektywie”. I może właśnie dlatego, że zima niechętnie żegna się z nami w tym roku, to warto przyjrzeć się otaczającej nas przyrodzie, by odszukać pierwszych oznak, które wskazują na rychłe nadejście wiosny.
Pokażcie, jak wiosna budzi zieleń do życia! Mogą to być zdjęcia kwitnących kwiatów na domowych parapetach, pierwsze uśmiechy wiosny w Waszym ogrodzie czy miejskich parkach! Nagrodami w konkursie są sekatory ogrodowe marki Greenmill, które zostaną wręczone dla autora zdjęcia, które będzie najczęściej udostępniane na facebook’u oraz dla autora zdjęcia, które wybierze Jury konkursu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Wiosna w obiektywie”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/ZieloneCentrumGaleriaOgrodnicza.

Warunki techniczne.
Zdjęcia wrzucajcie na tablicę profilu FB/ ZieloneCentrumGaleriaOgrodnicza. Należy pamiętać, aby zrobić drugie zdjęcie, na którym będzie Wasza osoba – to zdjęcie robicie na porzeby weryfikacji. Fotografie należy zgłaszać do 31 marca 2013 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
?

Terminarz konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”.
21-03-2013 – początek konkursu
31-03-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Wiosna w obiektywie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 marca 2013 r.
Nagrody: dwie nagrody – jedną otrzyma autor fotografii, która zdobędzie najwięcej udostępnień, a drugą osoba, której zdjęcie wybierze komisja. Nagrodą w naszym konkursie są sekatory ogrodowe marki Greenmill.
Organizator konkursu: Galeria Ogrodnicza Zielone Centrum
Strona konkursu: www.facebook.com/ZieloneCentrumGaleriaOgrodnicza
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • wiosna w obiektywie

Tagi: , , , ,