Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w szczególeWojewoda Zachodniopomorski zaprasza wszystkich miłośników fotografii do przysyłania swoich zdjęć na konkurs, którego celem jest prezentacja gmachy ZUW. W terminie do 30 kwietnia br. chętni, którzy chcą wystartować w konkursie powinni wykonać zdjęcie detalu architektonicznego, który znajduje się wewnątrz lub na zewnątrz budynku ZUW.
Stuletni gmach Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego kryje wiele tajemnic. Jego architektura zawiera szczegóły, na które na co dzień nie zwracamy uwagi – mówi Andrzej Grabski, dyrektor Biura Obsługi Gospodarczej ZUW – Chcielibyśmy, żeby uczestnicy konkursu uważnie przyjrzeli się urzędowi i znaleźli ciekawostki, które zazwyczaj umykają załatwiającym różne sprawy klientom urzędu.
Aby ułatwić zadanie fotografującym, gmach ZUW jest otwarty dla zwiedzających bez żadnych opłat, jednak swoją wizytę należy wcześniej umówić pod nr telefonu 91 4303 439 lub poprzez wypełnienie formularza, który znajdziecie na stronie: www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=257.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w szczególe”, to wejdź na stronę: www.szczecin.uw.gov.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 3 zdjęcia (format 20x30cm). Do fotografii w wersji papierowej należy dołączyć zdjęcia w postaci cyfrowej (format JPG, dłuższy bok 2500px) zapisane na CD / DVD. Fotografie, wypełnioną Kartę Uczestnictwa oraz wypełnione i podpisane Oświadczenia, których treść dostępna jest na stronie konkursu, należy w terminie do 30 kwietnia 2013 r. dostarczyć osobiście lub pocztą na adres:

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 4
70-502 Szczecin

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zdjęcia nadesłane na konkurs mogą być bezpłatnie wykorzystane przez organizatora w celach związanych z promocją samego konkursu i budynku w prasie, Internecie i innych mediach z podaniem imienia i nazwiska autora.

Terminarz konkursu fotograficznego „Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w szczególe”.
18-03-2013 – początek konkursu
30-04-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
06-2013 – wernisaż wystawy pokonkursowej, uroczyste wręczenie nagród

Informacje o konkursie fotograficznym „Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w szczególe”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 kwietnia 2013 r.
Nagrody: wydawnictwo albumowe z pracami uznanych fotografików, upominki
Organizator konkursu: Wojewoda Zachodniopomorski
Strona konkursu: www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=2918
Źródło informacji: serwis www.szczecin.uw.gov.pl

Tagi: , , , , ,