Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Gdzie lądują nasze śmieciUrząd Miasta Wodzisławia Śląskiego zaprasza miłośników fotografii do zgłaszania swoich zdjęć na konkurs fotograficzny „Gdzie lądują nasze śmieci”. No cóż, odpowiedź jest jest banalna i przykra. Długo szukać nie trzeba: z komina u sąsiada unosi się siwy dym, wystarczy spacer po lesie, albo krótki odpoczynek na przydrożnym parkingu, by odnaleźć sporą część tego śmieciowego łajna. Nikt się nie przyzna, nikt niczego nie widział, tylko niewiadomi skąd liczba dzikich wysypisk z roku na rok rośnie i rośnie.

Czy wchodząca w życie od 1 lipca br. Ustawa Śmieciowa przyniesie poprawę i wymusi proekologiczne zachowania wśród wszystkich mieszkańców Polski? Czas pokaże.

Celem foto konkursu „Gdzie lądują nasze śmieci” jest przede wszystkim podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Zebrane w ramach konkursu fotografie m.in. dzikich wysypisk, miejsc zanieczyszczonych itd. będą swoistą dokumentacją istotnego problemu.

Planowana po zakończeniu konkursu wystawa pomoże uświadomić wodzisławianom jego skalę oraz wagę wprowadzenia nowej ustawy regulującej gospodarkę odpadami. Organizator czeka również na fotografie przedstawiające pozytywne przykłady składowania odpadów.

Na autorów najwyżej ocenionych zdjęć czekają ciekawe nagrody: czytnik e-booków, dysk zewnętrzny o poj. 1TB, cyfrowa ramka do zdjęć.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Gdzie lądują nasze śmieci”, to wejdź na stronę: wodzislaw-slaski.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik może złożyć dowolną liczbę pojedynczych fotografii lub kolaże zdjęć. Fotografie należy dostarczyć na nośniku CD w rozdzielczości pozwalającej na wydruk dobrej jakości na potrzeby wystawy konkursowej (min. 2000x3000px). Do nośnika CD należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia konkursowego, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodę na przekazanie autorskich praw majątkowych oraz w przypadku uczestników niepełnoletnich podpisaną zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego. Zgłoszenie należy dostarczyć w terminie do 10 maja 2013 r. na adres:

Urząd Miasta
Wodzisławia Śląskiego,
ul. Bogumińska 4, 44-300 Wodzisław Śląski,
z dopiskiem Konkurs

fotograficzny „Gdzie lądują nasze śmieci”.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie fotografii na konkursu oznacza, że przenosisz nieodpłatnie na organizatora konkursu całość autorskich
praw majątkowych do zdjęć. Przeniesienie autorskich praw majątkowych do utworu obejmuje wszystkie pola eksploatacji.

Terminarz konkursu fotograficznego „Wszystkie dzieci Świata – Pacanów 2013”.
03-04-2013 – początek konkursu
10-05-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
do 17-05-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Wszystkie dzieci Świata – Pacanów 2013”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 10 maja 2013 r.
Nagrody:
– I miejsce: CZYTNIK E-BOOKÓW,
– II miejsce: DYSK ZEWNĘTRZNY O POJ. 1 TB
– III miejsce: CYFROWA RAMKA DO ZDJĘĆ
Organizator konkursu: Miasto Wodzisław Śląski
Strona konkursu: wodzislaw-slaski.pl/aktualnosc,17908,pl.htm
Źródło informacji: wodzislaw-slaski.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:

  • gdzie lądują nasze śmieci

Tagi: , , , ,