Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Wiosna? Nie wiosna?No co? Jaka wiosna, takie zadanie konkursowe 😉
Przypominam sobie lekcje geografii w szkole podstawowej, jak nauczycielka przepowiadała, że jeszcze za naszego życia nastąpią duże zmiany klimatyczne, w wyniku których będziemy oglądali tylko dwie pory roku: zimę i lato. Dzieciaki z tego śmiały się, no i gadanie starego belfra wpuściliśmy jednym uchem, by natychmiast drugim – jeszcze szybciej – pozbyć się tych niedorzeczności. Z lekcji geografii w głowie została mi oficjalna doktryna nauczania: w Polsce mamy 5 pór roku: zimę, przedwiośnie, wiosnę, lato, jesień, słotę jesienną, zimę. Czego w szkołach teraz uczą się dzieciaki – nie wiem, a czy ktoś już widział przedwiośnie – na pewno nie!
Konkurs „Wiosna? Nie wiosna?” może sprawić nie lada problem przy realizacji zadania, no bo niby sugeruje wiosenną tematykę fotografii, a jednoczenie wyraźnie daje znak, że jeszcze nie ma szans na zielony kadr. Dzięki temu wyzwanie, postawione przez Organizatora uczestnikom konkursu, stało się zdecydowanie trudniejsze.
Co należy zrobić aby wygrać jeden z pięciu aparatów Samsung WB800? Zapisz się do Bazy Newsletter Organizatora konkursu, zrób zdjęcie i… wygraj Samsunga WB800.

Osoby, które zapiszą się lub są już zapisane do bazy Newsletter, prześlą zdjęcie o tematyce „Wiosna? Nie wiosna?” na adres mailowy konkurs@abfoto.pl mają szansę wygrać 1 z 5 aparatów Samsung WB800.
Konkurs trwa w terminie od 01-04-2013 r. do 30-04-2013 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 09-05-2013 r. a wyniki zostaną opublikowane 10-05-2013 r. na stronie www.abfoto.pl.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Wiosna? Nie wiosna?”, to wejdź na stronę: www.abfoto.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Aby zostać uczestnikiem konkursu musisz zapisać się na newsletter Organizatora konkursu. Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie, które musi spełniać warunki: plik w formacie JPG, max. rozmiary zdjęcia to 800×600px, max. ciężar 500KB. Plik ze zdjęciem należy nazwać: „wiosnaniewiosna_nazwisko_uczestnika”, W tytule maila pamiętaj, aby wpisać nazwę konkursu „Wiosna? Nie wiosna?”, a w treści należy podać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, miasto, e-mail. Zgłoszenia w terminie do 30 kwietnia 2013 r. należy wysyłać na adres e-mail: konkurs@abfoto.pl.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizator nabywa prawa autorskie do zwycięskich zdjęć bez dodatkowego wynagrodzenia. Nabycie autorskich praw majątkowych do utworów następuje na polach eksploatacji wymienionych w regulaminie konkursu § 7 p. 3.

Terminarz konkursu fotograficznego „Wiosna? Nie wiosna?”.
01-04-2013 – początek konkursu
30-04-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
09-05-2013 – rozstrzygnięcie konkursu
10-05-2013 – ogłoszenie wyników

Informacje o konkursie fotograficznym „Wiosna? Nie wiosna?”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 kwietnia 2013 r.
Nagrody: 5x aparat fotograficzny Samsung WB800
Organizator konkursu: AB FOTO Sp. z o.o.
Strona konkursu: www.abfoto.pl/konkurs-wiosna-nie-wiosna-kwiecien-2013-c_100.html
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,