Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: ArchitekturaJeżeli chciałbyś pochwalić się swoimi zdjęciami, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody!
Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia.

Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres e-mail: kfotogr@gmail.com. Zgłaszane zdjęcia powinny odpowiadać następującym warunkom: przyjmowane będą wyłącznie pliki JPG; dłuższy bok zdjęcia nie powinien mieć mniej niż 800px, a plik nie więcej niż 1MB; w e-mailu powinny być umieszczone dane autora: imię i nazwisko, dokładny adres, nr telefonu, adres e-mail.

Zdjęcia nie odpowiadające warunkom konkursu nie będą kwalifikowane do udziału w konkursie. Jury zastrzega sobie prawo do niezakwalifikowania zdjęcia do konkursu bez podania przyczyn.

Zdjęcia do aktualnego konkursu przyjmujemy do godz. 23:59 dnia: 10.06.2013 r.
Głosowanie rozpocznie się: 12.06.2013 i potrwa do godz. 23:59 dnia 26.06.2013 r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Architektura”, to wejdź na stronę: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 fotografię. Zdjęcia muszę spełnić warunki: plik w formacie JPG, dłuższy bok max. 800px, waga pliku do 1MB. Tak przygotowane zdjęcia należy przesyłać w formie załącznika do listu na adres e-mail: kfotogr@gmail.com w terminie do 10 czerwca 2013 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Udział w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu do zgłoszonego zdjęcia wszelkich praw autorskich. Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek roszczeń za korzystanie ze zdjęć, w tym, w szczególności, wynagrodzenia za publikację zdjęć na stronie internetowej konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Architektura”.
10-06-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
12-06-2013 – 26-06-2013 – głosowanie internautów

Informacje o konkursie fotograficznym „Architektura”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 10 czerwca 2013 r.
Nagrody: zegarek Timex
Organizator konkursu: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl
Strona konkursu: serwis fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,