Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Moje najlepsze zdjęcieOrganizatorem konkursu „Moje najlepsze zdjęcie” jest Klub Fotograficzny z Olkusza. Kim są ludzie tworzący klub, czym się zajmują oraz jakie mają plany na przyszłość, no i jakie są zasady uczestnictwa w konkursie? Dowiedzie się tego po przeczytaniu krótkiej informacji, którą dostałem wraz z zaproszeniem do udziału w konkursie:

Jesteśmy grupą ludzi, którzy od kilku lat spotykają się i celebrują swoje zamiłowanie do fotografii. Nasze działanie kierujemy do osób z całej Polski. Organizujemy cykliczne spotkania autorskie z fotografami. Odwiedzili nas ostatnio między innymi:
– Magdalena Wasiczek (fotografia makro),
– Krystian Bielatowicz (fotograf streetowy i podróżnik Akademii Nikona),
– Patryk Morzonek (fotografia strobistyczna).

W najbliższej przyszłości odwiedzą nas przedstawiciele kieleckiej szkoły krajobrazu, a przed wakacjami planujemy również pokaz techniki kolodionu. Organizujemy też liczne plenery, w okolicy, jak również wyjazdy plenerowe do Pragi, czy Wietnamu, a w tym roku do Birmy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Temat to Moje Najlepsze Zdjęcie. Każdy może przesłać tylko 1 zdjęcie, podając swoje imię i nazwisko oraz kilka zdań dlaczego w opinii autora jest to jego najlepsze zdjęcie.

Wysłane zdjęcia zostaną umieszczone z podaniem imienia i nazwiska ich autora (wraz z opisem dlaczego jest to najlepsze zdjęcie) w niniejszej galerii internetowej.

Prócz samego zdjęcia Komisja Klubowa weźmie pod uwagę również opis jaki zostanie dołączony do fotografii. Zdjęcia bez umotywowania nie będą uwzględniane w konkursie i dołączane do galerii.

Zdjęcia proszę o wysyłanie na adres: grzegorz@klubfotograficzny.pl.
Ogłoszenie wyników: 17 czerwca 2013 r. na naszej stronie na Facebooku www.facebook.com/klubfotograficzny.

Wysyłając zdjęcia zgadzasz się na jego umieszczenie w tej galerii i na Tablicy FB Klubu Fotograficznego i potwierdzasz, iż masz zgodę na publikacje wizerunku przedstawionych na nim osób. Zdjęcie musi być również zgodne z regulaminem umieszczania zdjęć na Facebooku.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Moje najlepsze zdjęcie”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/media/….

Terminarz konkursu fotograficznego „Moje najlepsze zdjęcie”.
15-06-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
17-06-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Moje najlepsze zdjęcie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 15 czerwca 2013 r.
Nagrody: książka wydawnictwa Galaktyka – „Czekając na światło”
Organizator konkursu: Klub Fotograficzny z Olkusza www.klubfotograficzny.pl
Strona konkursu: www.facebook.com/media/set/?set=a.668959783131263.1073741842.156475421046371&type=1
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,