Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: W kręgach czystych wódFirma Ecol-Unicon już po raz 4 organizuje konkurs fotograficzny „W kręgach czystych wód”. Ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problemy ekologii i ochrony środowiska, zwłaszcza – problem ochrony wód. Dlatego też kluczem tematycznym projektu jest woda we wszystkich postaciach. Konkurs przeznaczony jest między innymi dla Studentów wydziałów/kierunków Inżynierii Środowiska, Inżynierii Lądowej, Ochrony Środowiska, Budownictwa i pokrewnych.

Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest zamieszczenie własnoręcznie wykonanego zdjęcia zgodnego z tematyką konkursu na stronie wKregachCzystychWod.pl od 15 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku.

Zwycięzców wyłoni jury, którego przewodniczącym będzie wielokrotnie nagradzany na arenie międzynarodowej fotograf Tomasz Tomaszewski. Swoich zwycięzców wyłonią także internauci. Nagrody dla laureatów to między innymi:
– wodoodporny smartphone Sony Xperia Z oraz prenumerata Miesięcznika Foto,
– tablet ASUS Google Nexus 7 oraz prenumerata Miesięcznika Foto,
– wodoodporny aparat fotograficzny Nikon Coolpix AW100.

Aby każdy z autorów zdjęć mógł poczuć się zwycięzcą, organizator przewidział nagrody w postaci kodów rabatowych na odbitki zdjęciowe z serii Premium do zrealizowania w sieci Empik Foto. Nagrodę otrzyma również każdy głosujący w konkursie internetowym!

Konkurs został objęty patronatem Balta.pl, SEMESTR, Empik Foto, Miesięcznik FOTO.
Regulamin tegorocznej edycji znajdą Państwo pod adresem www.wkregachczystychwod.pl

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „W kręgach czystych wód”, to wejdź na stronę: wkregachczystychwod.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max. 3 zdjęcia. Fotografie muszą spełniać warunki: plik w formacie JPG/JPEG, min. rozmiar zdjęć to 3MP (2048×1536), max. rozmiar zdjęć to 8MP (5616×3744 ) przy minimum 300 dpi. Każdy plik musi być zatytułowany pierwszymi trzema literami imienia i nazwiska autora oraz numerem prac. Prawidłowe zgłoszenia można dokonać tylko poprzez formularz udostępniony na stronie konkursowej.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Poprzez wysłanie fotografii na Konkurs, uczestnik nieodpłatnie przenosi na organizatora prawo do umieszczenia swoich fotografii na stronach organizatora Konkursu: www.ecolunicon.com oraz na stronie konkursowej www.wKregachCzystychWod.pl, nieodpłatnej publikacji w mediach z podaniem imienia i nazwiska autora, oraz w materiałach promocyjnych organizatora: typu katalog, kalendarz i innych materiałach drukowanych oraz stronach www a także na ekspozycję w formie powiększonych zdjęć.

Terminarz konkursu fotograficznego „W kręgach czystych wód”.
15-04-2013 – początek konkursu
30-06-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
31-07-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „W kręgach czystych wód”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 czerwca 2013 r.
Nagrody:
– dla każdego głosującego, dla każdego, kto doda zdjęcie: kody rabatowe do Empik Foto
– nagrody w konkursie Głównym: wodoodporny Sony Xperia Z, Tablet Asus, wodoszczelny Aparat Nikon Coolpix, prenumerata magazynu FOTO
– nagroda dla głosujących: drukarka Epson
Organizator konkursu: Ecol-Unicon
Strona konkursu: wkregachczystychwod.pl/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu
Plakat konkursu: galeria plakatów

Tagi: , , , , , ,