Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Moja Najpiękniejsza AlejaSerdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Moja najpiękniejsza aleja”. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników piękna przyrody oraz pasjonatów fotografii. Konkurs ma charakter indywidualny, adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych, którzy zrobią najpiękniejsze zdjęcia w dwóch kategoriach:
a) Moja najpiękniejsza aleja
b) Mieszkańcy starych alej

Zdjęcia można przesyłać poprzez formularz konkursowy dostępny na stronie www.aleje.org.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 września 2013 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w październiku 2013 roku. Pula nagród to kilkanaście tysięcy złotych.

Najpiękniejsze zdjęcia opublikowane w kalendarzu ściennym na 2014 rok, który będzie dystrybuowany pośród instytucji zajmujących się ochroną drzew w otwartym krajobrazie.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Moja Najpiękniejsza Aleja”, to wejdź na stronę: www.aleje.org.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Dla każdej kategorii można nadesłać nie więcej niż 3 zdjęcia. Prace w formie elektronicznej (plik graficzny) należy dostarczać do organizatora wraz z załączonym formularzem konkursowym pobranym ze strony www.aleje.org.pl. Nadsyłane do publikacji na stronie zdjęcia powinny spełniać następujące warunki techniczne: rozmiar pliku nie powinien przekraczać 2MB; wymiary zdjęcia – zdjęcie powinno mieć w krótszym wymiarze min. 1000px, maksymalne wymiary zdjęcia to 1920x1080px oraz 72dpi.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik Konkursu upoważnia nieodpłatnie Fundację EkoRozwoju do korzystania zgłoszonych fotografii (w sposób nieograniczony czasowo i terytorialnie) w dowolnym celu, a w szczególności w działaniach promocyjnych podejmowanych przez Organizator. Uczestnik uprawnia Organizatora do udzielania dalszej licencji.

Terminarz konkursu fotograficznego „Moja Najpiękniejsza Aleja”.
30-09-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
10-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Moja Najpiękniejsza Aleja”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 września 2013 r.
Nagrody: sprzęt fotograficzny i turystyczny; osoby wyróżnione otrzymają nagrody książkowe o tematyce fotografii przyrodniczej; pula nagród to kilkanaście tysięcy złotych;
Organizator konkursu: Fundacja EkoRozwoju
Strona konkursu: www.aleje.org.pl/component/content/article/2-bez-kategorii/114-konkurs-fotograficzny-najpiekniejsza-aleja-2013
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać akcesoria fotograficzne
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać sprzęt turystyczny
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać książki
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się we wrześniu 2013 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów

Tagi: , , , , , , , , ,