Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Baśniowa Suwalszczyzna - Magiczne SuwalkiDo 15 sierpnia br., można wziąć udział w konkursie fotograficznym „Baśniowa Suwalszczyzna, magiczne Suwałki” organizowanego przez Suwalski Ośrodek Kultury.

Swoje zdjęcie nawiązujące tematyką do hasła „Baśniowa Suwalszczyzna, magiczne Suwałki” należy do 15 sierpnia zgłosić (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem, numerem telefonu i adresem e-mail), wypełniając specjalny formularz na stronie www.festiwalfantastyki.com.pl. W konkursie udział mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie.

Nagrody dla autorów trzech zdjęć, które dostaną najwięcej głosów, zostaną wręczone na wernisażu pokonkursowej wystawy w trakcie Festiwalu Fantastyki „Portal Północny Wschód” w Suwałkach (13-15 września 2013).

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Baśniowa Suwalszczyzna, magiczne Suwałki”, to wejdź na stronę: www.festiwalfantastyki.com.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max. 1 zdjęcie. Zdjęcie nie powinno mieć rozmiaru większego niż 3 MB i nie mniejszego niż 1,5 MB. Zgłoszenia zdjęć do Konkursu można dokonać wyłącznie za pośrednictwem portalu www.festiwalfantastyki.com.pl, wypełniając przy tym specjalny formularz zgłoszeniowy (podając tytuł zdjęcia, swoje imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail). Termin zgłaszania fotografii: 15 sierpnia 2013 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Z chwilą zgłoszenia zdjęcia do Konkursu Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie tego zdjęcia przez Organizatora do celów związanych z promocją konkursu, np. ogłoszenia wyników.

Terminarz konkursu fotograficznego „Baśniowa Suwalszczyzna, magiczne Suwałki”.
21-06-2013 – początek konkursu
15-08-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
13-09-2013 -15-09-2013 – wystawa pokonkursowa

Informacje o konkursie fotograficznym „Baśniowa Suwalszczyzna, magiczne Suwałki”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 15-08-2013
Nagrody: ?
Organizator konkursu: Suwalski Ośrodek Kultury
Strona konkursu: www.festiwalfantastyki.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , ,