Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: DzieciństwoOdwołaj się do swoich wspomnień, tych wyjątkowych momentów, czasu szczęśliwego dzieciństwa – czym ono jest dla Ciebie? – Twoje pierwsze emocje, wrażenia, doznania z jakimi kojarzy Ci się ten czas. Chcemy stworzyć plenerową wystawę, która stanie się wspólną opowieścią.

Spośród wszystkich nadesłanych prac jury w składzie Ewa Żechowska, Arkadiusz Wojtasiewicz i Sławomir Piech wybierze te najlepsze, które zostaną wyeksponowane w centrum miasta Bydgoszczy, pozostałe opublikujemy na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do wykorzystywania różnych technik i sposobów wyrazu, korzystania z najnowszych aplikacji, jak i tradycyjnych technik fotograficznych. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres konkurs@wytworniamarzen.pl

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Dzieciństwo”, to wejdź na stronę: www.wytworniamarzen.pl/konkurs/
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy użytkownik może zgłosić max. 3 fotografie. Muszą one spełniać następujące warunki: format cyfrowy JPG, rozdzielczość 150-200 DPI. Do każdego zgłoszenia należy dołączyć dane mailowe i telefoniczne autora/autorów. Zdjęcia należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: konkurs@wytworniamarzen.pl w terminie do 10 lipca 2013 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie zdjęcia jest równoznaczne z udzieleniem nieodpłatnej licencji na jego prezentację w ramach projektu Mobilne Muzeum Dziecka i Szczęśliwego Dzieciństwa oraz zgody na jego zamieszczenie na stronie projektu Wytwórnia Marzeń i w materiałach informacyjnych dotyczących wymienionych projektów.

Terminarz konkursu fotograficznego „Dzieciństwo”.
10-07-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
20-07-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Dzieciństwo”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 10 lipca 2013 r.
Nagrody: kamerka Go-Pro; najlepsze pracę zostaną wyeksponowane na elewacji kamienicy w centrum miasta Bydgoszczy
Organizator konkursu: Fundacja Sztuki Art-House
Strona konkursu: www.wytworniamarzen.pl/konkurs/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,