Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: FotosyntezaKonkurs fotograficzny „FOTOSYNTEZA” to poszukiwanie nowych spojrzeń i refleksji nad obecnością śladów kultury żydowskiej w pejzażu miejskim.

Zachęcamy do wychwycenia śladów kultury żydowskiej obecnej w przedmiotach, pejzażu miasta i zamknięcia ich w kadrze. Mogą to być także fotografie z różnych miejsc Polski. Organizatorzy konkursu pragną, aby temat zainspirował do zapisu wrażeń, metaforycznych zestawień, refleksyjnego spojrzenia na krajobraz współczesny poprzez to, co pozostało z przeszłości.

Z nadesłanych zdjęć, będących z konieczności zapisem fragmentu rzeczywistości, powstanie wystawa – obraz syntetyczny, rejestrujący indywidualne spojrzenia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „FOTOSYNTEZA”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/events/167481520100565/.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max. 3 zdjęcia. Zdjęcia należy dostarczyć w formie papierowej i elektronicznej. Zdjęcia papierowe powinny mieć format 30×40 cm, natomiast zdjęcia elektroniczne w formacie jpg należy dostarczyć w rozdzielczość 300 dpi do formatu 30×40 cm. Zdjęcia należy dostarczyć do Izby Historii Skierniewic ul. Floriana 4 96-100 Skierniewice w terminie do 31 lipca 2013 roku. W treści zgłoszenia należy zamieścić imię i nazwisko autora, tytuł fotografii, datę urodzenia, adres i telefon kontaktowy.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnego prezentowania prac na swojej stronie internetowej i fanpage’u oraz stronach internetowych organizatorów Skierniewicera, a także w materiałach informacyjnych i promocyjnych, na wystawie pokonkursowej, jak również zatrzymania wybranych prac na własność.

Terminarz konkursu fotograficznego „FOTOSYNTEZA”.
31-07-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
30-08-2013 – uroczyste ogłoszenie wyników konkursu podczas wernisażu wystawy.

Informacje o konkursie fotograficznym „FOTOSYNTEZA”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 lipca 2013 r.
Nagrody:
– I miejsce: 500 zł,
– II miejsce: 300 zł,
– III miejsce: 200 zł
Organizator konkursu: Izba Historii Skierniewic, Towarzystwo Przyjaciół Skierniewic
Strona konkursu: www.facebook.com/events/167481520100565/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,