Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Przyroda roztocza w obiektywieCo prawda zgłaszanie prac konkursowych zaczyna się dopiero w październiku br., to jednak już dziś zachęcam wszystkich, aby tak zaplanować szlak swoich wakacyjnych wędrówek, by te zaprowadził na Roztocze. Oczywiście, podziwiając uroki piękna roztoczańskiej przyrody, nie możecie zapomnieć zabrać ze sobą aparatu fotograficznego, bo to dzięki niemu wszystkie niezwykłe obserwacje będziecie mogli utrwalić w postaci zdjęć na karcie pamięci. No tak, czyli już wszystko jest jasne: przedmiotem konkursu jest przyroda i krajobrazy Roztocza.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podzielony został na kategorie:
– szkoły podstawowe klasy I-III;
– szkoły podstawowe klasy IV-VI;
– szkoły gimnazjalne;
– szkoły ponadgimnazjalne.

Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystości wręczenia nagród w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie w dniu 20 listopada 2013 r. Nagrodami będą dyplomy i nagrody rzeczowe.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Przyroda Roztocza w obiektywie”, to wejdź na stronę: www.ejozefow.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 3 fotografie. Zapisane fotografie wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać w postaci plików jpg o min. wielkości obrazu 1920x2460px na płycie CD lub DVD na adres:

Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie,
ul. Górnicza 21,
23-460 Józefów

albo dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły. Płytę należy opisać: imię i nazwisko autora zdjęć, klasa, szkoła.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Nadesłanie prac na konkurs oznacza, że osoba zgłaszająca zdjęcia wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatorów Konkursu nadesłanych zdjęć w dowolnym czasie i formie do celów: umieszczenie na stronie internetowej, wystawa multimedialna, promocja i reklama Konkursu z podaniem danych autora.

Terminarz konkursu fotograficznego „Przyroda Roztocza w obiektywie”.
01-10-2013 – początek konkursu
18-10-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
25-10-2013 – rozstrzygnięcie konkursu
20-11-2013 – uroczyste wręczenie nagród w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.

Informacje o konkursie fotograficznym „Przyroda Roztocza w obiektywie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 18 października 2013 r.
Nagrody: dyplomy i nagrody rzeczowe
Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, Nadleśnictwo Józefów (województwo lubelskie)
Strona konkursu: www.ejozefow.pl, www.spjozefow.hekko.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , , ,