Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywieRuszył nowy projekt edukacyjny ERP Polska: Konkurs Fotograficzny „Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywie”!

Interesujesz się fotografią amatorsko lub profesjonalnie? Chcesz wziąć udział w promowaniu właściwych postaw względem środowiska naturalnego i wygrać nagrodę, którą sam sobie wybierzesz? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś: „tak”, ten konkurs jest dla Ciebie!

Do 31 października br. można nadsyłać zdjęcia, które odniosą się do kategorii:
1. Nie porzucam, nie wyrzucam:
– fotografie pokazujące pozytywną praktykę w postępowaniu z elektroodpadami i zużytymi bateriami;
2. Epizod z życia elektrośmieci i zużytych baterii:
– fotografie fragment historii, która wydarzyła się z udziałem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
3. Drugie życie elektrośmieci i baterii:
– fotografie ukazujące elektroodpady i zużyte baterie, które dostały „drugie życie” w wyniku procesu odzysku.

Wakacje sprzyjają kreatywnemu spędzaniu czas na łonie natury. Wystarczy zabrać ze sobą na odpoczynek aparat fotograficzny!
Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć fotografie oceni profesjonalne jury. W finale zwyciężą trzy fotografie, a ich autorzy sami zaproponują, co z asortymentu sprzętu do fotografowania wybierają dla siebie jako nagrodę!

Przewidziane jest również zorganizowanie wystawy plenerowej nagrodzonych oraz wyróżnionych prac w konkursie.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywie”, to wejdź na stronę: www.erp-recycling.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Jedna osoba może zgłosić do konkursu max. 3 prace do każdej z 3 kategorii. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, ale muszą być one przekazane w formie plików cyfrowych (jpg), o dłuższym boku nie większym niż 1000px. Zdjęcia powinny zostać przesłane Organizatorom konkursu elektronicznie w terminie do 31 października br. za pośrednictwem zakładki „Konkurs fotograficzny”, która jest dostępna na stronie www.erp-recycling.pl. Dodatkowo każde zdjęcie powinno zawierać krótki opis np. historię, która wiąże się z powstaniem zdjęcia (do 200 znaków). Zgłoszenie musi zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie, których wzory dostępne są na stronie konkursu.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zwycięzcy w konkursie z dniem ogłoszenia wyników konkursu przenoszą na Organizatorów nieograniczone pod względem czasowym i terytorialnym autorskie prawa majątkowe do zgłoszonych zdjęć, obejmujące prawo do ich wykorzystania w całości i we fragmentach, samodzielnie, jak i w ramach materiałów wydawanych przez Organizatorów (..).

Terminarz konkursu fotograficznego „Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywie”.
01-07-2013 – początek konkursu
31-10-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
25-11-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 października 2013 r.
Nagrody: w finale zwyciężą 3 fotografie, a ich autorzy sami zaproponują, co z asortymentu sprzętu do fotografowania wybiorą dla siebie jako nagrodę!
Organizator konkursu: Europejska Platforma Recyklingu (www.erp-recycling.pl), a koordynatorem – Fundacja Zielony Horyzont (www.zielonyhoryzont.org.pl)
Strona konkursu: www.erp-recycling.pl/index.php?m=ed&pm=ko&ppm=kf
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,