Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Polecam BO WARTOFundacja BO WARTO zaprasza do udziału w konkursie, który jest szansą na świetną zabawę, dobrą przygodę i (jak zawsze) CIEKAWE NAGRODY :). Wystarczy tylko zrobić JEDNO zdjęcie MIEJSCA, które Was zachwyciło/zauroczyło i pomysłowo/oryginalnie (w 20 słowach 😉 ) je zareklamować.

Przez całe LATO Organizator konkursu czekać będzie na konkursowe „polecanki” 🙂 . A do przysyłania swoich zdjęć Fundacja BO WARTO zaprasza dosłownie wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku 😉

Uczestnikami konkursu mogą być amatorzy z terenu całej Polski. Będą oni oceniani w następujących kategoriach wiekowych:
– I kategoria: dzieci (do 12 lat)
– II kategoria: młodzież (13-18 lat)
– III kategoria: dorośli (od 19 lat)

Tematyka Konkursu:
Ukazanie ciekawych miejsc w Polsce i zagranicą. Prace konkursowe powinny prezentować miejsce, które zachwyciło/zauroczyło uczestnika konkursu podczas wakacyjnego wypoczynku 2013 oraz w atrakcyjny sposób je zareklamować używając tylko 20 słów.

Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie Fundacji www.fundacjabowarto.pl/konkurs-wakacyjny/

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „polecam BO WARTO”, to wejdź na stronę: www.fundacjabowarto.pl/konkurs-wakacyjny/.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie (max 2MB, format JPG). Przesyłany plik ze zdjęciem musi zostać zatytułowany imieniem i nazwiskiem jego autora. Do zdjęcia należy dołączyć krótki – 20 słów – opis. Fotografie z opisem oraz z formularzem zgłoszeniowych należy w terminie do 31 sierpnia br. wysłać na adres e-mail: biuro@fundacjabowarto.pl.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie prac/zdjęć na konkurs jest równoznaczne z OŚWIADCZENIEM, iż osoba nadsyłająca: wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatorów konkursu nadesłanego zdjęcia w dowolnym czasie i formie dla celów promocji konkursu oraz celów statutowych Fundacji BO WARTO na stronie www.fundacjabowarto.pl.

Terminarz konkursu fotograficznego „polecam BO WARTO”.
15-07-2013 – początek konkursu
31-08-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
14-09-2013 – ogłoszenie wyników konkursu
15-09-2013 – uroczyste wręczenie nagród podczas Festynu II Święto Siekierek

Informacje o konkursie fotograficznym „polecam BO WARTO”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 31 sierpnia 2013 r.
Nagrody: laureaci konkursu (miejsce od I do III, w każdej kategorii) otrzymają nagrody rzeczowe (m.in. książki, przewodniki, gry planszowe, kubki termiczne i drobny sprzęt sportowy) i dyplomy.
Organizator konkursu: Fundacja Bo Warto
Strona konkursu: www.fundacjabowarto.pl/konkurs-wakacyjny/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , , , , ,