Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Drugie życie niezwykłych historiiPasjonują Cię podróże? Masz w swoich zasobach zdjęcia z różnych miejsc świata i historie, którymi chciałbyś się podzielić? Weź udział w konkursie TripPics – „Drugie życie niezwykłych historii”, pokaż w obiektywie historie warte przeżycia i miejsca warte zobaczenia. Wygraj tablet Galaxy Tab 2, iPod Shuffle 7 Gen i wiele akcesoriów turystycznych. Konkurs rusza już 24 września. Niech Twoje historie zaczną żyć online!

TripPics – portal, który łączy społeczność fotoblogerów, zaprasza wszystkich miłośników podróży i jej amatorów, fotograficznych koneserów i zwykłych „pstrykaczy” zdjęć do stworzenia wirtualnego albumu z wypraw po mapie całego świata. Niezależnie od tego, czy podróżujesz na co dzień czy tylko sezonowo i czy masz Zorkę 5, czy własne studio fotograficzne, ten konkurs powstał z myślą o ludziach, którzy łączą w sobie pasję globtroterską z obiektywem w ręku.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody? Wystarczy zgromadzić najciekawsze zdjęcia z jednej ze swoich podróży, opowiedzieć historię, która stoi za kadrami obiektywu i podzielić się nią na TripPics.pl. Uczestnikami Konkursu mogą zostać: aktywni już blogerzy TripPics mający swoje konto w serwisie oraz wszyscy jego nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji w serwisie. Warunkiem zakwalifikowania do udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu i publikacja fotorelacji z wyprawy.

Wszystkie relacje z wypraw, które zostaną zamieszczone przez uczestników konkursu na ich profilach w TripPics, będą uczestniczyć w rankingu konkursowym.

Jakie są kryteria ocen? Relacje powinny spełniać warunki publikacji dostępne w regulaminie serwisu i zebrać jak największą liczbę aktywności społecznościowych: komentarze, lajki, udostępnienia, czy stopnie w ratingu wewnętrznym portalu. Wartość punktowa poszczególnych działań jest określona w regulaminie konkursu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Drugie życie niezwykłych historii”, to wejdź na stronę: trippics.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik przesyłając prace konkursowe, udziela organizatorowi nieograniczonej terytorialnie, niewyłącznej, bezpłatnej, zbywalnej licencji (z prawem sublicencji) na korzystanie ze zgłoszonych prac (..).

Terminarz konkursu fotograficznego „Drugie życie niezwykłych historii”.
24-09-2013 – początek konkursu
24-12-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Drugie życie niezwykłych historii”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 24 grudnia 2013 r.
Nagrody: iPod Shuffle 7 Gen, akcesoria turystyczne i Galaxy Tab 2 – jako nagroda główna.
Organizator konkursu: portal TripPics.pl
Strona konkursu: trippics.pl/pl/main/konkurs
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,