Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Kadr na PolskęJeśli twoja karta pamięci pełna jest dobrych kadrów na Polskę i nie ukończyłeś jeszcze 30 roku życia, to Organizator konkursu – Signum Temporis. Stowarzyszenie do Rzeczy – ma dla Ciebie propozycję. Wyślij swoje fotografie (max. 5) na adres e-mail: st.dorzeczy@gmail.com w terminie do 11 listopada br. i zgarnij cenne nagrody: Samsung Galaxy Tab 2.0, aparaty Fujifilm Instax, zestawy patriotyczne.

Celem konkursu jest pokazanie różnych wymiarów osobistej, środowiskowej i społecznej percepcji „Polski naszych marzeń”. To dzięki Waszym pracom fotograficznym będzie można przyjrzeć się „kadrom na Polskę”, zarówno w ujęciu ogólnopolskim, jak i tym, które są widoczne jedynie z perspektywy lokalnej.

Patronem konkursu jest Erazm Ciołek (1937 – 2012), fotograf Solidarności, który dokumentował epokowe dla naszej najnowszej historii wydarzenia, jak w Stoczni Gdańskiej, czy wizyty Jana Pawła II do Polski. Był także osobistym fotografem Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych fotografią, a w szczególności do młodzieży w wieku szkolnym, samodzielnie odnajdujących swój „klucz” do patriotyzmu i dumy narodowej. Wiek uczestnika nie może przekraczać 30 roku życia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Kadr na Polskę” im. Erazma Ciołka, to wejdź na stronę: signumtemporis.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max 5. prac. Fotografie należy dostarczyć do Organizatorów za pośrednictwem poczty elektronicznej: st.dorzeczy@gmail.com, w plikach formatu JPG, w rozdzielczości min. 1200x800px., w terminie do 11 listopada br. Waga jednego zdjęcia nie powinna przekraczać 2MB.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik nadsyłający prace do konkursu udziela niewyłącznej, nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji na nieodpłatne publikowanie przez Organizatorów konkursu przesłanych utworów.

Terminarz konkursu fotograficznego „Kadr na Polskę” im. Erazma Ciołka.
11-11-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
13-11-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Kadr na Polskę” im. Erazma Ciołka.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 11 listopada 2013 r.
Nagrody:
– I miejsce: Samsung Galaxy Tab 2.0
– wyróżnienia: 2 sztuki aparatów Fujifilm Instax
– kolejne wyróżnienia: nagrody niespodzianki (zestawy patriotyczne, ok. 10 sztuk)
Organizator konkursu: Signum Temporis. Stowarzyszenie do Rzeczy
Strona konkursu: signumtemporis.pl/?p=701
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,