Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Nowy Port - dzień dobry!„Nowy Port – dzień dobry!” – to hasło przewodnie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, którego pomysłodawcą jest wrocławski deweloper INKOM S.A. Termin nadsyłania zdjęć upływa 7 października br.

Konkurs organizowany jest przy okazji wprowadzenia na rynek Nowego Portu – najnowszej inwestycji dewelopera. Autorskie fotografie przyjmowane są za pośrednictwem formularza na stronie www.nowy-port.pl w 2 kategoriach tematycznych:

1. Moje Miejsce:
kategoria ogólnopolska, w której uczestnicy z całego kraju mogą zaprezentować swoje miejsce zamieszkania, najbliższą okolicę, przestrzeń, w której czują się dobrze i ludzi, z którymi spędzają czas;
2. Relaks nad Odrą:
kategoria związana z miastem Wrocław i Odrą oraz okolicą Nowego Portu, w ramach której przyjmowane są fotografie z wrocławskich nadrzecznych spacerów, pikników i wycieczek, a także te, które przedstawiają interesujące miejsca nad Odrą.

Uczestnicy konkursu mogą przesłać max. po 3 zdjęcia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 1000 zł, aparat do natychmiastowych zdjęć Fuji Instax 210 oraz torby na sprzęt fotograficzny. Wyniki obrad jury, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele serwisu Fotoblogia.pl, zostaną ogłoszone do 20-10-2013 r. Regulamin oraz zasady konkursu znaleźć można na stronie Nowego Portu: www.nowy-port.pl.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Nowy Port – Dzień dobry!”, to wejdź na stronę: nowy-port.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych zdjęć w kampaniach reklamowych i/lub materiałach reklamowych Organizatora bez obowiązku wynagrodzenia dla autora zdjęć, jednakże Organizator nie ma obowiązku wykorzystania zdjęć.

Terminarz konkursu fotograficznego „Nowy Port – Dzień dobry!”.
10-09-2013 – początek konkursu
07-10-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
20-10-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Nowy Port – Dzień dobry!”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 07 października 2013 r.
Nagrody: W obu kategoriach:
– I miejsce: 1000 zł
– II miejsce: aparat do zdjęć natychmiastowych Fuji Instax 210
– III miejsce: torba fotograficzna
Organizator konkursu: INKOM S.A.
Strona konkursu: nowy-port.pl/index.html?iKonkurs=1
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , , ,