Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Pociągi Przewozów Regionalnych na tle przyrodyOrganizator konkursu – Przewozy Regionalne Sp. z o.o. – zapraszają wszystkich miłośników fotografii, aby zgłaszali swoje zdjęcia na ogłoszony konkurs fotograficzny. Wystarczy, że wrzucicie zdjęcie pt.: „Pociągi Przewozów Regionalnych na tle przyrody”, a dostaniecie szansę uczestniczenia w niezwykłej, dwudniowej wycieczce na Kaszuby, do krainy jezior i lasów.

49 laureatów konkursu wybierze czteroosobowe jury. Dodatkowo, spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu fotografii internauci i słuchacze Radia Zet wybiorą jedno, najciekawsze ich zdaniem zdjęcie. Każdy z laureatów wraz z osobą towarzyszącą pojedzie w dniach 5-6 października 2013 r. na wyjątkowy weekend na Kaszuby.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Pociągi Przewozów Regionalnych na tle przyrody”, to wejdź na stronę: www.pociagdoekologii.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie. Fotografie muszą spełniać warunki: plik w formacie JPG, TIFF; rozdzielczość min 150dpi; min. rozmiar zdjęcia 10Mpix. Zgłoszenie pracy na konkurs można wykonać tylko poprzez formularz umieszczony na stronie konkursu, tylko w terminie do 15 września 2013 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik Konkursu przystępując do konkursu jednocześnie – bez prawa do wynagrodzenia – wyraża zgodę i zezwolenie Organizatorowi Konkursu na wykonywanie wszelkich praw wyłącznych (w tym praw autorskich majątkowych, zależnych, osobistych) do złożonej przez niego w Konkursie Pracy Konkursowej.

Terminarz konkursu fotograficznego „Pociągi Przewozów Regionalnych na tle przyrody”.
06-09-2013 – początek konkursu
15-09-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
19-09-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Pociągi Przewozów Regionalnych na tle przyrody”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 15 września 2013 r.
Nagrody: wycieczka dla Laureata konkursu oraz 1 osoby towarzyszącej na Kaszuby w dniach 5-6 października 2013 r.
Organizator konkursu: Przewozy Regionalne Sp. z o. o.; Aviator Agencja Reklamowa Mirosława Kaźmierowska
Strona konkursu: www.pociagdoekologii.pl
Źródło informacji: serwis pociagdoekologii.pl

Tagi: , , , ,