Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Blur21 - Kolory mojego miastaUwaga! Ruszyła druga edycja konkursu BLUR21. Tym razem temat to „Kolory Mojego Miasta”.

Przypomnę wam, że konkurs „BLUR21” jest konkursem cyklicznym organizowanym przez WMSF BLUR na łamach strony www.wmsf-blur.pl. Poszczególne edycje odbywają się co miesiąc i trwają 21 dni. Nagrodą dla zwycięzcy każdej edycji jest wydruk dowolnych dwóch fotografii o wymiarach 30×40 lub 30×45 cm na barycie w pracowni druku fotograficznego Bertrand.pdf.

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze głosowania. Będziecie mogli głosować na maksymalnie 3 najlepsze nadesłane fotografie w danej edycji.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Kolory mojego miasta”, to wejdź na stronę: www.wmsf-blur.pl.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 3 zdjęcia. Fotografie nie mogą być wykonane dawniej niż pół roku licząc od daty ogłoszenia konkursu. Prace konkursowe muszą spełniać warunki: plik w formacie JPG, o rozmiarze 700px na dłuższym boku, nazwa pliku zbudowana wg szablonu: konkursblur_NrEdycji_ImięNazwisko_NrZdjęcia.jpg. Zdjęcia można wysyłać w terminie do 20 października 2013 r. wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy, który umieszczony jest na stronie konkursu.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Każdy zgłaszający, zgadza się na publikację zdjęcia w wątku konkursowym na stronie Organizatora oraz w materiałach promocyjnych.

Terminarz konkursu fotograficznego „Kolory mojego miasta”.
07-10-2013 – początek konkursu
20-10-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
21-10-2013 – 27-10-2013 – głosowanie internautów

Informacje o konkursie fotograficznym „Kolory mojego miasta”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 20 października 2013 r.
Nagrody: wydruk dowolnych dwóch fotografii o wymiarach 30×40 lub 30×45 cm na barycie w pracowni druku fotograficznego Bertrand.pdf.
Organizator konkursu: WMSF Blur21
Strona konkursu: www.wmsf-blur.pl/aktualnosci/blur21-edycja-2-kolory-mojego-miasta/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,