Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Najpiękniejszy projekt ze środków LDG w mojej gminieStowarzyszenie „LGD Działaj z Nami” jest organizatorem konkursu plastycznego, który skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych i Świetlic Wiejskich z obszarów Gmin: Bledzew, Dobiegniew, Drezdenko, Lubrza, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skąpe, Skwierzyna, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Szczaniec, Świebodzin (z wyłączeniem miasta Świebodzin), Zwierzyn.

Uczestnicy konkursu wykonują jedną pracę w formacie A4, bądź A3, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, fotografia itp.).

Celem konkursu jest rozpowszechnienie informacji o działalności LGD, promocja LEADERA i PROW oraz umożliwienie dzieciom w wieku 6-13 lat zaprezentowanie swojego talentu plastycznego i pozyskanie materiału do przygotowania ściennych kalendarzy Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami” na rok 2014. Autorzy zwycięskich prac otrzymają jedną z wybranych nagród oraz dyplomy.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Najpiękniejszy projekt ze środków LGD w mojej gminie”, to wejdź na stronę: www.lgddzn.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może wykonać tylko 1 pracę. Prace konkursowe, w jednej z technik: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, fotografia itp., należy przygotować w formacie A4 lub A3 i wysłać na adres Organizator konkursu w terminie do 15 listopada 2013 r. Każda praca na odwrocie powinna zawierać dane autora.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora oraz do publikacji w wydawnictwach wszelkiego typu, wydawanych przez Organizatora oraz w Internecie.

Terminarz konkursu fotograficznego „Najpiękniejszy projekt ze środków LGD w mojej gminie”.
15-11-2013 – termin przyjmowania prac konkursowych
30-11-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Najpiękniejszy projekt ze środków LGD w mojej gminie”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 15 listopada 2013 r.
Nagrody: wskazany przez zwycięzcę sprzęt o wartości do 1 500,00 zł brutto
Organizator konkursu: Stowarzyszenie „LGD Działaj z Nami”
Strona konkursu: www.lgddzn.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,