Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Czarno-biały światKonkurs przebiega dwuetapowo:

Etap I – Głosowanie sms’owe internautów.
W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu – 19 itd, a dwudziestemu – 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się do II Etapu jest zdobycie minimum 15 głosów od internautów.

Etap II – Ocena jury.
20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać e-mailem w formie załącznika na adres: kfotogr@gmail.com.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „CZARNO-BIAŁY ŚWIAT”, to wejdź na stronę: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie. Zgłaszane fotografie muszą spełniać warunki: plik w formacie JPG, dłuższy bok zdjęcia max 800px, waga pliku max. 1MB. Swoje prace wysyłajcie w terminie do 13 stycznia 2014 r. na adres e-mail: kfotogr@gmail.com lub telefonem komórkowym wysyłając MMS’a ze zdjęciem (dane teleadresowe udostępnione są na stronie konkursu). W mailu powinny być umieszczone dane autora: imię i nazwisko, dokładny adres, nr telefonu, adres e-mail, w MMSie powinien być podany adres e-mail zgłaszającego.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek roszczeń za korzystanie ze zdjęć, w tym, w szczególności, wynagrodzenia za publikację zdjęć na stronie internetowej konkursu. Organizator nie będzie udostępniał w żaden sposób zdjęć zgłoszonych do konkursu osobom trzecim za wyjątkiem publikacji zdjęć na stronie internetowej konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „CZARNO-BIAŁY ŚWIAT”.
12-01-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
13-01-2014 – 30-01-2013 – głosowanie internautów
30-01-2013 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „CZARNO-BIAŁY ŚWIAT”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 12 stycznia 2014 r.
Nagrody: tablet Acer, drukarka Epson
Organizator konkursu: Właściciel strony fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl
Strona konkursu: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl/konkurs_05/konkurs_05.html
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , ,