Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: 25 lat wolnościTematem pracy konkursowej jest ukazanie zmian bądź konsekwencji zmian politycznych lub gospodarczych lub kulturowych lub społecznych w Polsce na przestrzeni ostatnich 25 lat. Podziel się swoimi unikatowymi obserwacjami i wyślij swoje zdjęcia, które powstały w okresie od 4 czerwca 1989 do ostatniego dna konkursu.

Prace konkursowe oceni międzynarodowe Jury, składające się z przedstawicieli świata literatury, dziennikarstwa i finansów:
– ANDRIJ KURKOW – ukraiński pisarz i scenarzysta filmowy;
– JOANNA CEGŁOWSKA – dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Raiffeisen Polbank;
– DERMOT DOORLY – fotograf i fotoedytor EBOR;
– WALDEMAR GORLEWSKI – Fotograf i fotoedytor Gazety Wyborczej i agencji fotograficznej Agencja Gazeta.

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
– za I miejsce – aparat fotograficzny firmy Canon EOS 70D z ob. Canon 18-135mm o szacunkowej wartości 4922.00 zł oraz warsztaty fotograficzne z dziennikarzami Gazety Wyborczej;
– za II drugie – aparat fotograficzny firmy Canon EOS 700D z ob. 18-55mm IS STM o szacunkowej wartości 2547.00 zł oraz warsztaty fotograficzne z dziennikarzami Gazety Wyborczej;
– za III trzecie – aparat fotograficzny firmy Canon PowerShot G1X o szacunkowej wartości 2028.00 zł oraz warsztaty fotograficzne z dziennikarzami Gazety Wyborczej;
– za miejsca od IV do X – warsztaty fotograficzne z dziennikarzami Gazety Wyborczej. W programie dwudniowych warsztatów znajdzie się cześć teoretyczna i ćwiczenia praktyczne. Omówione zostaną podstawy fotografii reporterskiej, estetykę fotografii, zasady kadrowania. W części praktycznej uczestnicy będą realizować projekty fotograficzne i omawiać ich realizację.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „25 Lat Wolności”, to wejdź na stronę: wolnosc25.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Pracę konkursową należy wgrać do dedykowanej aplikacji w Serwisie znajdującej się pod adresem www.wolnosc25.pl. Pracę konkursową stanowić może jedna fotografia w formacie JPG, PNG, o wielkości nieprzekraczającej 5MB. Wgrywając Zdjęcie uczestnik jest zobowiązany do przygotowania jego opisu (do 300 słów) i umieszczeniu go w specjalnym polu w formularzu zgłoszeniowym. Opis powinien zawierać informacje, co ukazuje Praca Konkursowa oraz kiedy została wykonane.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Laureat Konkursu przekaże majątkowe prawa autorskie wraz z prawami zależnymi do
Pracy konkursowej na podstawie oświadczenia złożonego Organizatorowi.

Terminarz konkursu fotograficznego „25 Lat Wolności”.
03-02-2014 – początek konkursu
15-03-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „25 Lat Wolności”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 15 marca 2014 r.
Nagrody: aparat fotograficzny: Canon EOS 70D z ob. Canon 18-135mm, Canon EOS 700D z ob. 18-55mm IS STM, Canon PowerShot G1X; warsztaty fotograficzne.
Organizator konkursu: Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju
Strona konkursu: wolnosc25.pl
Źródło informacji: serwis wolnosc25.pl

Tagi: , , , ,