Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Na granicy natury i cywilizacjiMiędzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Na granicy natury i cywilizacji” odbywający się w ramach XIII Ogólnopolskiego i IX Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm 2014”, który będzie miał miejsce w Nowogardzie w dniach 19-23 maja 2014 r. Konkurs jest imprezą cykliczną, odbywającą się, co dwa lata.

Zadaniem uczestników konkursu będzie zaprezentowanie na fotografiach piękna przyrody, występujących zagrożeń ekologicznych, podejmowanych starań w zakresie ochrony środowiska. Jeżeli czujesz, że jesteś uwrażliwiony na piękno przyrody oraz dostrzegasz niezwykłe detale przyrody, to z pewnością powinieneś zgłosić swoje prace na ten konkurs.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 lat i powyżej 16 lat. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody rzeczowe lub finansowe.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Na granicy natury i cywilizacji”, to wejdź na stronę: www.ndk.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Uczestnik może zgłosić do konkursu 1 fotografię lub do 5 prac fotograficznych jako cykl (cykl będzie traktowany, jako jedna praca). Uczestnik przesyła na Konkurs prace w postaci czarno-białej lub barwnej odbitki na papierze fotograficznym oraz w formie elektronicznej. Format zdjęć: nie mniejsze niż 20×30 cm i nie większe niż 30×40 cm. Fotografie należy opisać wg szablonu: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko. Do prac powinna być dołączona wypełniona karta zgłoszenia. Prace należy nadsyłać w terminie do dnia 28 marca 2014 r. na adres Biura Organizacyjnego.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej (bez wypłacania honorariów autorskich) reprodukcji prac w katalogu, prasie i telewizji oraz innych publikacjach pokonkursowych mających na celu reklamę konkursu fotograficznego, festiwalu „EKOFILM” Nowogard 2014 r.

Terminarz konkursu fotograficznego „Na granicy natury i cywilizacji”.
16-01-2014 – początek konkursu
28-03-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Na granicy natury i cywilizacji”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 28 marca 2014 r.
Nagrody: rzeczowe lub finansowe
Organizator konkursu: Nowogardzki Dom Kultury, Urząd Miejski w Nowogardzie, Celowy Związek Gmin R – XXI
Strona konkursu: www.ndk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=877&Itemid=335
Źródło informacji: www.ndk.pl

Tagi: , , , , ,