Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Ogólnopolski Konkurs Fotografii StudenckiejFotografia od zawsze jest Twoją pasją? A może zdarza Ci się tak po prostu robić zdjęcia? Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza Cię do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej!

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów uczelni państwowych i prywatnych, którzy nie ukończyli 28 roku życia. Aby wziąć w nim udział, nie musisz mieć na koncie dużego doświadczenia – liczy się przede wszystkim pasja, talent i nietypowe spojrzenie na rzeczywistość. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest kolor, a już od 12 lutego do 19 marca możesz wysłać swoje zdjęcia w trzech kategoriach:

– Kolory życia (reportaż)
– Energia spojrzenia (portret)
– Barwy nocy (scenerie)

Konkursowi towarzyszy również Pstrykaliada, czyli wystawy nadesłanych prac, cykle warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych przez znakomitych fotografów, które w przyjemny sposób przybliżają studentom magiczny świat fotografii. Wypatrujcie Pstrykaliady pomiędzy 10 a 16 marca na uczelniach w największych ośrodkach akademickich w kraju!

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.okfs.art.pl oraz na fanpage’u na Facebooku: www.facebook.com/nzs.okfs. Zapraszamy również na fanpage’a na Twitterze:twitter.com/pstrykaliada.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej”, to wejdź na stronę: www.okfs.art.pl/.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Uczestnik konkursu może zgłosić w każdym temacie max. 3 zdjęcia. Całkowita liczba prac zgłoszonych przez uczestnika nie może przekraczać 6. Zdjęcia muszą być dostarczone jednocześnie w dwóch formach: w formie odbitki (20x30cm, passe-partout max. 30x40cm) oraz w formie elektronicznej (format JPG, rozmiar min. 1024×768, min. rozdzielczość 250 dpi) dołączone przy wypełnianiu elektronicznego formularza. Każda praca musi być oprawiona w sztywne passe-partout. Zdjęcia zarówno w formie elektronicznej, jak i klasycznej należy dostarczyć do jednej z wskazanych na Stronie Internetowej siedzib NZS-ów do 19 marca 2013 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłoszenie zdjęć jest równoznaczne z oświadczeniem Uczestnika o udzieleniu nieodpłatnej licencji obejmującej wykorzystanie fotografii na takich polach eksploatacji jak wydawanie, rozpowszechnianie oraz odtwarzanie przesłanych fotografii drukiem oraz za pomocą jakiegokolwiek nośnika, wyłącznie w celach związanych z konkursem, tj. promocyjnych, wystawowych oraz informacyjnych, z których nie czerpie korzyści majątkowych.

Terminarz konkursu fotograficznego „Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej”.
19-03-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
12-05-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 19 marca 2014 r.
Nagrody:
– Grand Prix: profesjonalna drukarka od firmy Epson; czteromiesięczny kurs w Warszawskiej Szkole Fotografii o wartości 4000 PLN, voucher na sprzęt fotograficzny od fripers.pl; prenumerata magazynu Digital Camera; kurs photoshopa od firmy Funmedia; książki ufundowane przez księgarnię Galaktyka; książki ufundowane przez wydawnictwo Helion,
– I miejsce w każdej z kategorii: drukarka od firmy Epson; voucher na kursy w Warszawskiej Szkole Fotografii; kurs photoshopa od firmy Funmedia; książki ufundowane przez księgarnię Galaktyka; książki ufundowane przez wydawnictwo Helion,
– II miejsce w każdej z kategorii: voucher na sprzęt fotograficzny od firmy fripers.pl; kurs photoshopa od firmy Funmedia; książki ufundowane przez księgarnię Galaktyka; książki ufundowane przez wydawnictwo Helion,
– III miejsce w każdej z kategorii: prenumerata magazynu Digital Camera; kurs photoshopa od firmy Funmedia; książki ufundowane przez księgarnię Galaktyka; książki ufundowane przez wydawnictwo Helion,
Organizator konkursu: Niezależne Zrzeszenie Studentów
Strona konkursu: www.okfs.art.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać elektronikę
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać warsztaty fotograficzne
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać książki
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się w marcu 2014 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów

Tagi: , , , , , , , ,