Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Oblicza Łodzi 2014Fotografujesz Łódź? Weź udział w Konkursie Fotograficznym „OBLICZA ŁODZI” organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA.

Wzorem lat ubiegłych Organizator kieruje swoje zaproszenie do wszystkich fotografujących, z wyjątkiem osób zawodowo zajmujących się fotografią. Konkurs „Oblicza Łodzi” od kilku lat uznawany jest za najważniejszy łódzki Konkurs Fotograficzny dla osób, które w sposób amatorski zajmują się fotografią.

Idea Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI jest bardzo ważna, to dzięki takim przedsięwzięciom możemy odszukać obrazy, które oddają nastrój, klimat i atmosferę miasta. Celem Konkursu jest promowanie i prezentowanie twórczości fotograficznej poświęconej miastu Łódź. Jednocześnie konkurs ten staje się elementem, dzięki któremu można budować poczucie więzi i identyfikacji z miejscem życia lub urodzenia.

Nadszedł czas, aby odnaleźć na Waszych pracach piękno Łodzi – miasta mody, design, filmu, muzyki i sztuki oraz poznać subiektywne widzenie miasta oczami autorów fotografii. Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku. Prace będą oceniane w 2 grupach wiekowych: twórcy do 16 roku życia i powyżej 16 roku życia, a także w 3 kategoriach wykonawczych: REPORTAŻ, IMPRESJA, FOTOGRAFIA ULICZNA. Prace należy nadesłać do dnia 09 maja 2014 r. na adres Organizatora konkursu.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest cyfrowy aparat fotograficzny. Nagrody oraz wyróżnienia zostaną przyznane w każdej kategorii wiekowej i tematycznej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Oblicza Łodzi 2014”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/pages/Oblicza-%C5%81odzi-Konkurs-Fotograficzny/….

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Nagrodzone i wyróżnione oraz zakwalifikowane na wystawę fotografie przechodzi na własność Bałuckiego Ośrodka Kultury jako dokumentacja Konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Oblicza Łodzi 2014”.
09-05-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
13-06-2014 – wernisaż wystawy

Informacje o konkursie fotograficznym „Oblicza Łodzi 2014”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 9 maja 2014 r.
Nagrody: cyfrowy aparat fotograficzny
Organizator: Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA w Łodzi,
Strona konkursu: www.facebook.com/pages/Oblicza-%C5%81odzi-Konkurs-Fotograficzny/144781622237430
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu
Plakat konkursu: galeria plakatów

Tagi: , , , , , ,