Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Przyroda okiem dzieckaFotoportal gorąco zachęcają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotografcznym, którego tematem jest przyroda, przyroda, która właśnie budzi się do życia po zimowym śnie.

Konkurs „Przyroda okiem dziecka” rozpoczyna się w środę (5-03-2014) i potrwa przez 3 tygodnie. Fotograficzna zabawa odbywa się pod patronatem Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręg Wielkopolski.

Organizatorzy czekają na zdjęcia przyrodnicze wykonane przez młodych miłośników fotografii, których z pewnością nie brakuje. Zgłaszajcie je dodając swoje prace do serwisu fotoportal do galerii marcowej. W opisie napiszcie „Przyroda okiem dziecka”, a później gdzie została wykonana Wasza fotografia.

Najlepsze zdjęcia wybierać będzie specjalna komisja, a wyniki konkursu poznamy podczas Poznańskich Dni Fotografii 2014, które odbywać się będą od 4 do 6 kwietnia 2014. Wtedy też zostaną one zaprezentowane na specjalnej wystawie fotograficznej.

Komisja przyznaje nagrodę główną i dwa wyróżnienia – wyjaśniają organizatorzy – wśród nagród są między innymi albumy ze zdjęciami Ryszarda Horovitza i wiele atrakcyjnych gadżetów związanych z Poznaniem.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Przyroda okiem dziecka”, to wejdź na stronę: fotoportal.poznan.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Wybór Zdjęć zostanie dokonany spośród zdjęć, których autorzy prześlą Organizatorowi prace, które umożliwiają ich wydruk w formacie zbliżonym do A4 przy rozdzielczości wydruku 300dpi, tzn. powinna być zachowana minimalny rozmiar ok. 2800x2100px przy rozdzielczości wydruku 300dpi. Przy niższej rozdzielczości wydruku np. 250dpi, rozmiar zdjęcia musi być proporcjonalnie większy i wynosić 3360x2520px.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
W momencie zgłoszenia przez Uczestnika utworu w postaci zdjęcia, na Organizatora nieodpłatnie przechodzą autorskie prawa majątkowe oraz prawa pokrewne (..).

Terminarz konkursu fotograficznego „Przyroda okiem dziecka”.
05-03-2014 – początek konkursu
26-03-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Przyroda okiem dziecka”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 26 marca 2014 r.
Nagrody: albumy i inne nagrody rzeczowe.
Organizator: Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Wielkopolski i Fotoportal.
Strona konkursu: fotoportal.poznan.pl/blog/konkurs-fotograficzny-dla-dzieci
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,