Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Co widzisz, kiedy myślisz DominikanaNarodowa Centrala Turystyczna Republiki Dominikańskiej zaprasza wszystkich wielbicieli Dominikany i fotografii do udziału w konkursie fotograficznym. Do wygrania 15 zestawów atrakcyjnych nagród.

Zamknij oczy i zastanów się, co widzisz, kiedy myślisz „Dominikana”. Teraz wystarczy zrobić zdjęcie zgodne z Twoim wyobrażeniem i wgrać je do aplikacji konkursowej: basicfront.easypromosapp.com/p/146086.

Fantazja nie zna granic. Piętnaścioro autorów i autorek, którzy na Facebooku zyskają najwięcej “lajków”, weźmie udział w losowaniu nagród.

Nagrody składają się z torby plażowej, plecaka, japonek, okularów słonecznych, koszulki, zdobionego pudełka, smyczy na klucze, bransoletki, kalendarza na stół, podkładki pod mysz, przewodnika w języku polskim, mapy wyspy, podróżnego notatnika z długopisem. Nie zabraknie też dominikańskiej kawy i cygara!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Co widzisz, kiedy myślisz: Dominikana?”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/Republika.Dominikanska?sk=app_...

Warunki techniczne.
Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie. W konkursie mogą wziąć udział facebookowi fani Republiki Dominikańskiej, którzy mieszkają na stałe na terenie Polski, są pełnoletni i mają na Facebooku minimalnie 10 przyjaciół. Zdjęcia należy zgłaszać poprzez formularz umieszczony na stronie konkursu.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
?

Terminarz konkursu fotograficznego „Co widzisz, kiedy myślisz: Dominikana?”.
17-04-2014 – początek konkursu
08-05-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Co widzisz, kiedy myślisz: Dominikana?”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 8 maja 2014 r.
Nagrody: torba plażowa, plecak, japonki, okulary słoneczne, koszulka, zdobione pudełko, smycz na klucze, bransoletka, kalendarz na stół, podkładka pod mysz, przewodnik w języku polskim, mapa wyspy, podróżny notatnika z długopisem, dominikańska kawa i cygaro
Organizator: Narodowa Centrala Turystyczna Republiki Dominikańskiej
Strona konkursu: www.facebook.com/Republika.Dominikanska?sk=app_79458893817
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , ,