Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Cykliczny Konkurs Fotograficzny - GóryCykliczny Konkurs Fotograficzny, to comiesięczna zdrowa rywalizacja między miłośnikami fotografii. Każda edycja to inny temat.

Pierwsze kilka edycji tego konkursu pokazały, że to, na co uczestnicy najbardziej w tym konkursie liczą, to ocena ich zdjęć przez organizatora konkursu, Pawła Syrjusa. I tak będzie również tym razem. Recenzja wybranych prac konkursowych będzie nagrodą w CKF-ie.

Z każdej edycji Paweł będzie wybierał do omówienie 3 zdjęcia. Jedno, które jego zdaniem jest najlepsze i dwa inne, co do których będzie uważał, że warto coś powiedzieć, dać autorowi jakieś wskazówki jak zrobić jeszcze lepsze zdjęcie w przyszłości lub pokazać co zdaniem Pawła autor zrobił wyjątkowego, co warto naśladować. Przy takim systemie szansę na poznanie subiektywnej opinii Pawła Syrjusa mają nie tylko najlepsi, ale również Ci, którzy dopiero pną się po drabinie fotograficznych umiejętności.

Z każdej edycji będzie również tworzona galeria, do której trafi – w opinii organizatora – 20 najlepszych fotografii. Zdjęcia te umieszczone zostaną na stronie danej edycji razem z video podsumowującym.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Cykliczny Konkurs Fotograficzny – Góry”, to wejdź na stronę: fotokursy.tv/ckf/.

Warunki techniczne.
Na każdą edycję konkursu CFK, każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie. Zdjęcie musi być w formacie jpg, a jego wielkość nie może przekraczać 1MB. Fotografie należy zgłaszać w terminie do 30 kwietnia 2014 r.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Wysyłając zdjęcie zgadzasz się na jego nieodpłatną publikację w galerii konkursowej na FotoKursy.TV, oraz publiczne omówienie pracy.

Terminarz konkursu fotograficznego „Cykliczny Konkurs Fotograficzny – Góry”.
01-04-2014 – początek konkursu
30-04-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Cykliczny Konkurs Fotograficzny – Góry”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 kwietnia 2014 r.
Nagrody: recenzja wybranych prac konkursowych przez Pawła Syrjusa
Organizator: Paweł Syrjus – FotoKursy.TV
Strona konkursu: fotokursy.tv/ckf/
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,