Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Czarno-biały ŚwiatJeżeli chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami nawiązującymi do tytułu konkursu, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody!

Konkurs przebiega dwuetapowo:
Etap I – Głosowanie smsowe internautów. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu – 19 itd, a dwudziestemu – 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania sie do II Etapu jest zdobycie minimum 15 głosów od internautów.

Etap II – Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres: kfotogr@gmail.com.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „CZARNO-BIAŁY ŚWIAT”, to wejdź na stronę: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko 1 zdjęcie. Zgłoszenia należy wysyłać w terminie do 17 kwietnia 2014 r na adres e-mail: kfotogr@gmail.com. Zgłoszenia muszą spełniać warunki: plik w formacie jpg, max. wielkość pliku to 2MB, do e-maila należy dołączyć swoje dane kontaktowe.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek roszczeń za korzystanie ze zdjęć, w tym, w szczególności, wynagrodzenia za publikację zdjęć na stronie internetowej konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „CZARNO-BIAŁY ŚWIAT”.
17-04-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
18-04-2014 – 30-04-2014 – głosowanie internautów
30-04-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „CZARNO-BIAŁY ŚWIAT”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 17 kwietnia 2014 r.
Nagrody:
1. TABLET GOCLEVER TERRA 10″ – 2 -rdzeniowy procesor, 8 GB RAM, Android 4.1 Jelly Bean, multitouch, Wi-Fi, kamera, Bluetooth, rozdzielczość 1024×600, HDMI)
2. APARAT CYFROWY Samsung (WiFi, 10x ZOOM optyczny. Stabilizacja obrazu, 16,6 mln pikseli, 3″ wyświetlacz LCD, nagrywanie filmów)
Organizator: właściciel strony fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl
Strona konkursu: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl/konkurs_05/konkurs_05.html
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać aparat fotograficzny
Sprawdź, które konkursy fotograficzne kończą się w kwietniu 2014 r.
Obejrzyj konkursy fotograficzne dla amatorów
Obejrzyj konkursy fotograficzne, w których możesz wygrać elektronikę

Tagi: , , , , , ,