Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Mój Beskid NiskiJeśli pasjonujesz się fotografią, jesteś uczniem oraz masz nie więcej niż 20 lat, weź udział w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez Gorlickie Centrum Kultury i Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach.

Pokaż nam, jak potrafisz uchwycić w obiektywie piękno i specyfikę Beskidu Niskiego, ukazać niepowtarzalne, charakterystyczne dla tego regionu elementy i zjawiska. Na zdjęcia czekamy do 14 listopada 2014 r. (piątek) w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach, Rynek 1. Dla najlepszych przygotowane są atrakcyjne nagrody.

Konkurs odbywa się w 2 kategoriach tematycznych: Ludzie i kultura, Przyroda i architektura oraz w 2 kategoriach wiekowych: uczestnicy w wieku do 12 lat i uczestnicy w wieku do 20 lat. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe w każdej kategorii wiekowej i tematycznej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.dompolskoslowacki.eu oraz www.gck.gorlice.pl.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „MÓJ BESKID NISKI”, to wejdź na stronę: dompolskoslowacki.eu.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max. 5 fotografii. Zdjęcia należy przygotować na papierze fotograficznym w formacie minimalnym 20x30cm oraz bezwarunkowo w postaci elektronicznej na płycie CD, zapisane lub zeskanowane w jak największej rozdzielczości. Na odwrocie każdego zdjęcia należy nakleić wypełniony załącznik nr 1. Do koperty podpisanej IV Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski” należy włożyć pracę (lub prace) oznaczoną załącznikiem nr 1 oraz wypełniony i obowiązkowo podpisany załącznik nr 2. Osobiście załącznik nr 2 podpisują wszystkie osoby pełnoletnie a za osoby niepełnoletnie podpisują rodzice lub opiekunowie prawni. Do koperty należy także włożyć płytę CD obowiązkowo oznaczoną pseudonimem autora.

Fotografie należy składać bezpośrednio lub przesłać w terminie do 14 listopada 2014 r. na adres:
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča,
Rynek 1,
38-300 Gorlice

z dopiskiem IV Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski”.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizator konkursu ma prawo do bezpłatnej reprodukcji zdjęć w: katalogu, prasie, internecie i w niekomercyjnych polach eksploatacji związanych z popularyzacją konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „MÓJ BESKID NISKI”.
14-11-2014 – głosowanie internautów
grudzień-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „MÓJ BESKID NISKI”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 14 listopada 2014 r.
Nagrody: ?
Organizator: Gorlickie Centrum Kultury, Dom Polsko – Słowacki
Strona konkursu: dompolskoslowacki.eu
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu
Plakat konkursu: galeria plakatów

Tagi: , , , , , ,