Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

IX Powiatowo Gminny Konkurs Fotograficzny w trzech kategoriachKonkurs jest częścią obchodów 80-lecia Gminy Wejherowo. Organizatorzy zapraszają do startu w konkursie młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Swoje fotografie mogą zgłaszać również osoby dorosłe – mieszkańcy Gminy i Powiatu Wejherowskiego – profesjonaliści oraz amatorzy.

W konkursie utworzono 3 kategorie tematyczne:
1. „Najpiękniejsze miejsca Gminy Wejherowo” – dla dzieci ze szkół podstawowych – klasy IV-VI;
2. „Ocalić od zapomnienia” – dla uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych;
3. „Przydrożne świątki powiatu wejherowskiego – kapliczki, figurki, krzyże” – dla dorosłych.

Celem konkursu jest popularyzacja ciekawych architektonicznie, historycznie, krajobrazowo miejsc gminy Wejherowo i powiatu wejherowskiego, udokumentowanie ważnych miejsc historycznych, architektonicznych, krajobrazowych, znajdujących się na terenie powiatu wejherowskiego, ukazanie pięknych, ciekawych, zapomnianych miejsc ziemi powiatu, zwiększenie zainteresowania dzieci i młodzieży fotografią arty-styczną i dokumentalną, wzbogacenie fotograficznej dokumentacji powiatu wejherowskiego.

Zdjęcia i wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać pocztą elektroniczną do 9 maja 2014 roku na adres mailowy: fotokonkurs@bpgw.org.pl. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca 2014 r. podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w Bibliotece Publicznej Gminy Wejherowo im. Aleksandra Labud.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „IX Powiatowo-Gminny Konkurs Fotograficzny w trzech kategoriach”, to wejdź na stronę: www.bpgw.org.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy autor bez podziału na kategorie wiekowe powinien zgłosić od 3 do 5 fotografii tworzących zestaw. Każde ze zdjęć musi spełniać następujące warunki techniczne: rozmiar min. 2560x1920px, rozdzielczość minimalna 72 DPI, format pliku: JPG, max. rozmiar zdjęcia 7MB. Spakowane foldery ze zdjęciami i wypełnioną kartą zgłoszeniową każdy uczestnik konkursu wysyła – w terminie do 09 maja 2014 r. na adres mailowy: fotokonkurs@bpgw.org.pl.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Nadsyłanie zdjęć na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich prezentację na wystawach pokonkursowych przez w/w organizatorów oraz ich publikację w formie elektronicznej lub drukowanej w celu promocji konkursu i jego idei – bez uiszczania honorarium autorskiego.

Terminarz konkursu fotograficznego „IX Powiatowo-Gminny Konkurs Fotograficzny w trzech kategoriach”.
09-05-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
04-06-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „IX Powiatowo-Gminny Konkurs Fotograficzny w trzech kategoriach”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 09 maja 2014 r.
Nagrody: aparaty, tablety, pendrive, książki itp.
Organizator:
– Starostwo Powiatowe w Wejherowie;
– Gmina Wejherowo;
– Biblioteka Publiczna Gminy Wejherowo im. Aleksandra Labudy w Bolszewie;
Strona konkursu: www.bpgw.org.pl/?s=konkursy2014
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , , , ,