Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Wszystkie baby świataStowarzyszenie Folkowisko zapraszamy miłośników fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wszystkie Baby Świata”.

Aby zostać uczestnikiem konkursu wystarczy, że prześlesz do 3 zdjęć ukazujących kobietę wiejską w kontekście życia, pracy i wartości. Swoje zdjęcia wysyłajcie na adres e-mail: folko.foto@gmail.com.

Nieważne, czy będzie to zdjęcie z Rumunii, Sri Lanki czy spod Rzeszowa. Istotne jest to, żebyśmy mogli stworzyć ponadregionalny portret kobiet ze wsi i na wystawie wyróżnionych zdjęć mogli porównać, co je dzieli, a co łączy.

W konkursie zostanie przyznana nagroda główna rzeczowa (wartości 400 zł), drugą nagroda oraz nagroda publiczności – głosowanie przez facebook (obie wartości 200 zł). Nagrody będą do odebrania w sklepie fotograficznym: www.fotostrada.pl, który do każdej z nagród dodaje prezent w postaci książki o wartości około 100 zł. Głosowanie na nagrodę publiczności będzie odbywać się na stronie: www.facebook.com/Kulturajestbaba.

15 najlepszych zdjęć zostanie wybranych do wystawy „Wszystkie Baby Świata”, która zostanie otwarta na Festiwalu Folkowisko. Konkurs organizuje Stowarzyszenie Folkowisko. Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Wszystkie Baby Świata”, to wejdź na stronę: folkowisko.gorajec.info.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Na konkurs każdy uczestnik może zgłosić max 3 fotografie. Prace powinny zostać przesłane w terminie do 10 czerwca 2014 r. na adres e-mail: folko.foto@gmail.com. Zdjęcia muszą spełniać następujące parametry: rozmiar min. 29,7cm x 21cm (3508x2400px), format JPG lub TIFF, rozdzielczość 300 dpi.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Organizator zastrzega sobie prawo do niekomercyjnego, nieodpłatnego wykorzystania zdjęć nadesłanych ma konkurs w ramach wystawy „Wszystkie Baby Świata”, na profilu sieci Facebook „Kultura jest Babą” oraz w materiałach post promocyjnych projektu „Kultura jest Babą” z zachowaniem praw autorskich.

Terminarz konkursu fotograficznego „Wszystkie Baby Świata”.
26-04-2014 – początek konkursu
10-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
16-06-2014 – 01-07-2014 – głosowanie internautów
01-07-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Wszystkie Baby Świata”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 10 czerwca 2014 r.
Nagrody:
– nagroda główna o wartości 400 zł w sklepie fotograficznym www.fotostrada.pl oraz nagroda książkowa
– II nagroda o wartości 200 zł w sklepie fotograficznym www.fotostrada.pl oraz nagroda książkowa
– nagroda publiczności o wartości 200 zł w sklepie fotograficznym www.fotostrada.pl oraz nagroda książkowa
Organizator: Stowarzyszenie Folkowisko
Strona konkursu: folkowisko.gorajec.info/?p=884
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,