Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Zdrowie podaj dalejSzanowni Państwo!
Drodzy Studenci!

Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Aktywizacji Społeczeństwa na Rzecz Zdrowia oraz Promocji Zdrowia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić do udziału w ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Zdrowie – podaj dalej!”. Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na znaczenie podejmowania przez jednostki i grupy społeczne działań na rzecz zdrowia w najbliższym otoczeniu oraz promocja wśród społeczeństwa zdrowego stylu życia. Konkurs kierowany jest do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Patronem honorowym Konkursu jest JM Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przesyłanie Prac Konkursowych trwa od 01-05-2014 do 05-11-2014r. Efektem końcowym wydarzenia będzie wernisaż Prac Konkursowych połączony z seminarium naukowym poświęconym problematyce promocji zdrowia.

Do wygrania cenne nagrody, m.in.: aparat fotograficzny Sony Alpha SLT-A58 z obiektywem 18-55 mm, kamera Sony HDR-PJ220E, telefon komórkowy Sony Xperia Z oraz tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wraz ze smartfonem Samsung Galaxy mini 2!

Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.skn-promocjizdrowia.eu/konkurs-fotograficzny.htm

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:
skn-promocjizdrowia@gmail.com

Z wyrazami szacunku
dr Małgorzata Synowiec-Piłat,
Michał Jędrzejek, Joanna Sarbinowska
Organizatorzy Konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Zdrowie – podaj dalej!”, to wejdź na stronę: www.skn-promocjizdrowia.eu.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik może przedstawić do Konkursu maksymalnie 3 Prace Konkursowe. Zgłoszone do Konkursu fotografie muszą być nadesłane jako pliki cyfrowe w formacie .jpg, a rozmiar pliku nie powinien przekroczyć 10 MB, o rozdzielczości min. 2000x3000px w terminie od 01-05-2014 r. do 05-11-2014 r. na adres mailowy: skn.promocjizdrowia@gmail.com wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, zawierającym następujące dane uczestnika: imię i nazwisko, nazwa Uczelni, rok i kierunek studiów, tytuł lub krótki opis Pracy Konkursowej (do 30 wyrazów), mail oraz telefon kontaktowy wraz z kolorowym skanem ważnej legitymacji studenckiej.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Poprzez wysłanie fotografii na Konkurs, uczestnik nieodpłatnie przenosi na organizatora prawo do umieszczenia swoich fotografii na stronie Organizatorów Konkursu: www.skn-promocjizdrowia.eu, na platformie Facebook: www.facebook.com/sknpromocjizdrowia, nieodpłatnej publikacji w mediach z podaniem imienia i nazwiska autora, oraz w materiałach promocyjnych Organizatorów.

Terminarz konkursu fotograficznego „Zdrowie – podaj dalej!”.
01-05-2014 – początek konkursu
05-11-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
06-11-2014 – 13-12-2014 – głosowanie internautów
20-12-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Zdrowie – podaj dalej!”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 05 listopada 2014 r.
Nagrody:
– aparat fotograficzny Sony Alpha SLT-A58 z obiektywem 18-55 mm,
– kamera Sony HDR-PJ220E,
– telefon komórkowy Sony Xperia Z,
– tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wraz ze smartfonem Samsung Galaxy mini 2
Organizator:
– Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu ul. Mikulicza-Radeckiego 7, 50-345 Wrocław
– SKN Aktywizacji Społeczeństwa na Rzecz Zdrowia oraz Promocji Zdrowia, UM Wrocław ul. Mikulicza-Radeckiego 7, 50-345 Wrocław
Strona konkursu: www.skn-promocjizdrowia.eu/konkurs-fotograficzny.htm
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,