Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Życie jest piękneUroczysta Gala rozdania nagród konkursu „Życie jest piękne” odbędzie się w dniu 6 grudnia 2013 r. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących i pasjonujących się fotografią. Jego celem jest powstanie zbioru unikatowych prac fotograficznych oraz kolekcjonerskiego kalendarza, składającego się z 12 nagrodzonych zdjęć (seria limitowana 1000 egzemplarzy). Wydawany jest on w grudniu, kiedy zamykamy stary rok.

Prace te można również podziwiać na frontonie budynku KCK. Zawieszone w specjalnie skonstruowanych kasetonach, podświetlone, towarzyszą mieszkańcom Kielc przez kolejny rok kalendarzowy. Ponadto, po każdej edycji konkursu organizowana jest wystawa, składająca się z 24 zdjęć wyróżnionych i nagrodzonych, która, dzięki inicjatywie Związku Polskich Artystów Fotografików, prezentowana jest w różnych galeriach na terenie całego kraju.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Życie jest piękne”, to wejdź na stronę: zjp.kck.com.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: Człowiek, Natura, Miasto, Kulinaria. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 8 pojedynczych prac, po dwie z każdej kategorii. Wszystkie prace muszą być w kadrach prostokąt pionowy – bardzo ważne! Zgłaszane fotografie muszą spełniać następujące warunki: formaty – tif, jpg; długość krótszego boku min 2250px; proporcje boków 3:4; tryb koloru pliku: RGB 8; profil sRGB; nazwa pliku powinna zawierać godło autora i jednocyfrowy numer fotografii.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Zgłaszający zdjęcie do Konkursu uczestnik udziela Organizatorowi bezpłatnej, niewyłącznej licencji na korzystanie ze zdjęcia w zakresie niezbędnym do jego publikacji w serwisach www. oraz prasie w celu promocyjnym, a także zezwala Organizatorowi, na wykonywanie praw zależnych od zdjęcia w zakresie niezbędnym do publikacji w: kalendarzu, serwisie internetowym oraz publikacjach związanych z promocją Konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „Życie jest piękne”.
09-04-2014 – początek konkursu
30-09-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych

Informacje o konkursie fotograficznym „Życie jest piękne”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 30 września 2014 r.
Nagrody: 12x 2000 zł.
Organizator: Kieleckie Centrum Kultury
Strona konkursu: zjp.kck.com.pl
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,