Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Darmowe przejazdy z CAB4YOUPodróżuj taksówką wygodnie, przyjemnie i oszczędnie! Zrób zdjęcie sytuacji, w której zamawiasz taksówki przez aplikację mobilną CAB4YOU i wygraj darmowe przejazdy taksówkowe!

Możliwości jest wiele – poranna kawa, romantyczna kolacja, wieczorne spotkania ze znajomymi, Organizator konkursu czeka na Twoje pomysły!

Do rozdania jest 10 kuponów o wartości 30 zł do wykorzystania jednorazowo w aplikacji CAB4YOU na dowolny przejazd taksówką współpracujących z CAB4YOU korporacji na terenie Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy, Szczecina, Rzeszowa i Rudy Śląskiej!

5 zwycięskich prac wyłoni jury, a 5 kolejnych zostanie wybranych na podstawie Waszych głosów! Oceniana będzie kreatywność, sposób przedstawienia i zgodność z tematem konkursu.

Zasady konkursu:
– polub fanpage CAB4YOU (www.facebook.com/cab4youpl);
– dodaj w aplikacji konkursowej autorskie zdjęcie przedstawiające konkursowy temat;
– zbieraj głosy;

Etapy Konkursu:
Etap I – Rozpoczęcie Konkursu:
Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 18 czerwca 2014 – 23:59
Etap II – Ogłoszenie Wyników:
Wyniki konkursu zostaną opublikowane 20 czerwca 2014 – 14:00

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „Darmowe przejazdy z CAB4YOU!”, to wejdź na stronę: www.facebook.com/cab4youpl/….

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na publikację nadesłanego zdjęcia udzielonego w konkursie na profilu CAB4YOU na portalu www.facebook.pl. Uczestnik zgadza się, nieodpłatnie przenieść na Organizatora pełnię autorskich praw majątkowych do zgłoszonego zdjęcia oraz prawo zezwalania na wykonywanie w stosunku do niego zależnych praw autorskich.

Terminarz konkursu fotograficznego „Darmowe przejazdy z CAB4YOU!”.
23-05-2014 – początek konkursu
18-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
20-06-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „Darmowe przejazdy z CAB4YOU!”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 18 czerwca 2014 r.
Nagrody: 10 voucherów o wartości 30 zł do wykorzystania jednorazowo na przejazd wskazaną przez Organizatora korporacją taksówkową we wskazanym przez użytkownika mieście: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Szczecinie, Rzeszowie lub Rudzie Śląskiej.
Organizator: Tiskel Sp. z o.o.
Strona konkursu: www.facebook.com/cab4youpl/app_206447499374217
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , ,