Ten konkurs już się zakończył.
Sprawdź aktualne konkursy w terminarzu konkursowym

Konkurs: Dzieci są superJeżeli chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami nawiązującymi do tytułu „DZIECI SĄ SUPER”, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody!

Konkurs przebiega dwuetapowo:
Etap I – Głosowanie sms’owe internautów. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu – 19 itd, a dwudziestemu – 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów.

Etap II – Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres: kfotogr@gmail.com.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym „DZIECI SĄ SUPER”, to wejdź na stronę: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl.
Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin.

Warunki techniczne.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko 1 fotografie. Praca musi spełniać następujące warunki techniczne: format pliku JPG, waga pliku max. 2MB. W e-mailu należy podać dane kontaktowe autora. Zdjęcia należy w terminie do 12 czerwca 2014 r. wysłać na adres e-mail: kfotogr@gmail.com.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.
Wysłanie pliku jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu do niego wszelkich praw autorskich. Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek roszczeń za korzystanie ze zdjęć w tym, w szczególności, wynagrodzenia za publikację zdjęć na stronie internetowej konkursu.

Terminarz konkursu fotograficznego „DZIECI SĄ SUPER”.
12-06-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
13-06-2014 – 30-06-2014 – głosowanie internautów
30-06-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Informacje o konkursie fotograficznym „DZIECI SĄ SUPER”.
Termin: zdjęcia zgłaszamy do 12 czerwca 2014 r.
Nagrody:
– TABLET GOCLEVER TERRA 10″
– APARAT CYFROWY Samsung
Organizator: właściciel strony fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl
Strona konkursu: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl/konkurs_03/konkurs_03.html
Źródło informacji: zgłoszenie od użytkownika serwisu

Tagi: , , , , , ,